Jiří Vondráček

Related to

Zájem o volby v domovech pro seniory byl minimální

6.October » Jihlavské listy
Opatření kvůli šířící se nákaze koronaviru zasáhla i do volebních zvyklostí v domovech důchodců napříč Jihlavskem. Volební komise s urnou vyrazily v pátek přímo mezi tamní klienty. Senioři odevzdávali totiž svoje hlasy do takzvaných mobilních uren...

Bohumil Hrabal: Ostře sledované vlaky

19.September » ČRo 3 Vltava
Četba na pokračování z prózy českého spisovatele. Připravil Jiří Vondráček. Účinkuje Jaroslav Plesl. Režie Aleš Vrzák. Natočeno v roce 2015.

Tak mám prý konečně rovnou páteř. Děkuji, pane Vystrčile.

10.September » blog.idnes.cz
Nějakou dobu už mě pobolívají záda. Myslel jsem, že je to věkem. A ona za to může Čína. Jsem z toho trochu zmaten teda.

Dukla jubilejní 60. domácí titul nezískala, poprvé se radovalo Brno

22.August » ČT24
Atleti Univerzity Brno slaví první titul na mistrovství republiky družstev, Duklu porazili o pouhé čtyři body. Favorizovanému klubu tak unikl jubilejní 60. triumf v soutěži. O poznání jasnější byla soutěž žen. Třicáté prvenství si připsal USK Prah...

Mistrovské tituly pro USK a Univerzitu Brno

22.August » Atletika.cz
Na atletickém stadionu ve Vítkovicích proběhlo 65. mistrovství České republiky mužů a žen. Jubilejní třicátý titul získaly ženy USK Praha. Naopak premiérové mistrovské zlato vybojovali atleti z Univerzity Brno.

Ochotníci z Divadla Čejetice podpořili představením hospic sv. Markéty ve Strakonicích a předali dvacet tisíc korun

ČEJETICE – Skvělý divadelní zážitek při benefičním představení připravili ochotníci divákům v sobotu 15. srpna ve venkovním sportovním areálu. Letní divadla pod širým nebem lákají mnoho lidí, ale tohle mělo nadstavbu. Ochotníci i návštěvníci přisp...

Markéta Pilátová: S Baťou v džungli. Příběh o hledání domova a lidské vůli

V románu S Baťou v džungli ožívají dramatické události 20. století, které poznamenaly život českého továrníka Jana Antonína Bati a jeho rodiny.

Osudy Evy Kröschlové

27.July » ČRo 3 Vltava
Rozhlasové vzpomínky choreografky a pedagožky herecké pohybové výchovy. Připravil Jiří Vondráček. Technická spolupráce Tomáš Gsöllhofer. Natočeno v roce 2010.

Jsem kluk z plakátu, tak mě donutili, culil se po pardubickém mítinku Vondráček

24.July » iDNES.cz
Středeční osmadvacátý atletický mítink pořádaný Hvězdou Pardubice měl skvělé obsazení. Hlavním tahákem měli být koulař Tomáš Staněk, jenž svůj nástroj poslal do vzdálenosti 20,60 metru, nebo maďarští kladiváři. Například Bence Halász předvedl svět...

Zdeněk Kalista: Mistr Jan Hus

6.July » ČRo 3 Vltava
Výňatky z rozsáhlé studie českého historika uveřejněné ve sborníku Hrdinové a věštci českého národa. Účinkuje Petr Pelzer.

Gustav Roger Opočenský: Komtesa Talmi

1.July » ČRo 3 Vltava
Humoreska prozaika a básníka, jednoho z bohémských účastníků mystifikací a kabaretů okruhu kolem Jaroslava Haška. Připravil Jiří Vondráček. Účinkuje Miroslav Táborský.

Tato informační stránka o Jiří Vondráček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Vondráček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes