Karel Voříšek

Vztahuje se k

Česká marketingová společnost vyhlásila výsledky soutěže Marketér roku 2017

22.května » Marketingové noviny
V podvečer 17. května 2018 se v Klubu Lávka s historickým rámcem Karlova mostu odehrálo finále soutěže 13. ročníku Marketér roku 2017. Večerem provázel skvělý moderátor Karel Voříšek a SWING KVARTET Ivana Smažíka se zpěvačkou Evou Emmingerovou zpř...

Rána pro Karla Voříška! Zemřela mu přítelkyně!

18.května » stars24.cz
Televizní moderátor Karel Voříšek prožívá jedno z nejtěžších období v životě. Jeho kamarádka Vlasta Říhová zemřela na nevyléčitelnou leukémií.

Marketér roku 2017 zná vítěze

18.května » iProsperita.cz
Karolína Topolová (Mototechna) si odnesla hlavní cenu. V podvečer 17. května 2018 se v příjemném klasickém prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka s historickým rámcem Karlova mostu a působivým výhledem na Hradčany odehrálo finále soutěže 13. roční...

Moderátor Primy Karel Voříšek v slzách: Zemřela mu přítelkyně

17.května » Blesk.cz
Moderátor Zpráv na Primě Karel Voříšek (54) smutní. Jeho kamaráda a velká bojovnice Vlasta Říhová po boji s vážnou nevyléčitelnou léukémií zemřela. Karel jí naštěstí stihl splnit ještě její poslední přání, aby se za ní přijel do nemocnice.

Pavilon Z se při Hobby změní v malou farmu, říká manažerka Hobby

7.května » iDNES.cz
Hobby začne na českobudějovickém výstavišti už ve středu. Letos si z ní mohou lidé odnést kromě sazenic třeba i cenu pro svého voříška nebo kutila roku. Ceny za vstupné zůstávají stejné jako v předchozím roce. Další články k tématu: Budějovické vý...

Pavilon Z se při Hobby změní v malou farmu, říká manažerka Hobby

7.května » iRegiony Impuls
Hobby začne na českobudějovickém výstavišti už ve středu. Letos si z ní mohou lidé odnést kromě sazenic třeba i cenu pro svého voříška nebo kutila roku. Ceny za vstupné zůstávají stejné jako v předchozím roce.

Hobby na českobudějovickém výstavišti potrvá pět dní a nabídne zábavu pro celou rodinu

1.května » Budějcká Drbna
Hobby, výstava nejen pro zahrádkáře, pěstitele, kutily a chovatele, letos přinese řadu novinek. Pětidenní akce, při níž se představí tři stovky vystavovatelů a při které návštěvníci najdou inspiraci, nápady, vybavení pro zahradu, dílnu a volný čas...

Tohle jste netušili! Moderátor Primy hrál před lety v seriálu Chlapci a chlapi. Teď dostal další roli

1.dubna » Super.cz
Herec Čenský na potítku v politické debatě! Přesně tak vypadá jedna ze scén prvního dílu druhé série V.I.P. vraždy. Roli politického moderátora v primácké Partii tentokrát zahrál zprávař Karel Voříšek (54) .

Změny na Primě? Po kritice předvolební prezidentské debaty bude Karel Voříšek moderovat Partii!

31.března » Blesk.cz
Cože? Poté, co Karel Voříšek (54) moderoval prezidentskou debatu, které se zúčastnil Miloš Zeman a Jiří Drahoš, to vypadá, že ho téma politiky začalo zajímat. Že by se tedy v pořadu Partie přidal k Terezii Kašparovské a Tomáši Hauptvogelovi?

Karel Voříšek fušuje do herectví

30.března » ★ STARonline.cz
Herec Čenský na potítku v politické debatě! Přesně tak vypadá jedna ze scén prvního dílu druhé série V.I.

Moderátor Karel Voříšek: Znovu zkouší herectví

30.března » iHOT.cz
Herec Čenský na potítku v politické debatě! Přesně tak vypadá jedna ze scén prvního dílu druhé série V.I.P. vraždy. Roli politického moderátora v primácké Partii tentokrát zahrál zprávař Karel Voříšek.

Tato informační stránka o Karel Voříšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Voříšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes