Jakub Wajshajtl

Vztahuje se k

Frekvence 1 připravila letní speciál. Moderátor jede z Čech do Chorvatska na kole

11.července » RadioTV
Rádio Frekvence 1 minulý týden spustilo ve vysílání Lepšího rána nový zábavný koncept. Moderátor Míra Michálek se vypravil z České republiky do Chorvatska na kole a jeho cestu mohou posluchači monitorovat.

Frekvence 1 připravila ranní letní speciál, jede z Čech do Chorvatska na kole [aktualita]

11.července » DigiZone.cz
Moderátor Míra Michálek se vypravil z České republiky do Chorvatska na kole a jeho cestu mohou posluchači Frekvence 1 monitorovat nejen ve vysílání, ale také na webu frekvence1.cz a na sociálních sítích rádia. Rádio Frekvence 1 spustilo 6. červenc...

Frekvence 1 mění programové schéma. Do éteru přichází BOB & BOBÁK, Dámský klub se přesouvá na víkend

16.března » DigiPrijem.cz
Od pondělí 7. března připravila Frekvence 1 pro své posluchače pár změn. Mění odpolední programové schéma a nasazuje novinku: česko-slovenskou dvojici Tomáše „Boba“ Kučeru a Radko Bobáka. Osvědčený formát Dámského klubu zůstává, přesouvá se na vík...

Někdejší Federálové z Rádia HEY dostali denní show na Frekvenci 1

7.března » RadioTV
Od pondělí 7. března připravila Frekvence 1 pro své posluchače několik programových změn. Do odpoledního vysílání nasazuje česko-slovenskou dvojici Tomáše „Boba“ Kučeru a Radko Bobáka. Dámský klub přesouvá se na víkend.

Tato informační stránka o Jakub Wajshajtl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Wajshajtl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes