Thomas Waldhauser

Related to

Jak čínský prezident Si Ťin-phing napravuje chybu dynastie Ming

19.February » Nová republika
Džibuti - hlavní město Jan Vítek 19. 2. 2020 Zvědavec Nenajdete jiné místo na světě s tolika vojenskými základnami soupeřících národů jako v jihoafrickém Džibutsku, kde bují intriky a špionáž je předepsanou etiketou. Hlavní město Džibúti s víc jak...

Jde do tuhého? USA přemístily své jednotky v Libyi + VIDEO

Africké velení Ozbrojených sil Spojených států dočasně přemístilo svůj kontingent v Libyi kvůli bezpečnosti. Informoval o tom velitel afrického velení Thomas Waldhauser. Příspěvek Jde do tuhého? USA přemístily své jednotky v Libyi + VIDEO pochází ...

Situace se komplikuje. USA přemisťují své jednotky v Libyi

7.April » AC24.cz
Africké velení Ozbrojených sil Spojených států dočasně přemístilo svůj kontingent v Libyi kvůli bezpečnosti. Informoval o tom velitel afrického velení Thomas Waldhauser. (Foto: Facebook)

Jde do tuhého? USA přemístily své jednotky v Libyi (VIDEO)

Africké velení Ozbrojených sil Spojených států dočasně přemístilo svůj kontingent v Libyi kvůli bezpečnosti. Informoval o tom velitel afrického velení Thomas Waldhauser.
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Thomas Waldhauser zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Thomas Waldhauser" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes