Yvona Wojaczková

Vztahuje se k

Kdy heraldický znak a kdy marketingovou značku VALMEZ?

Radní na dnešním zasedání stanovili jednotný postup pro použití městského znaku a vlajky a nově i marketingové značky VALMEZ.

Valašské Meziříčí se stalo Fairtradovým městem

Valašské Meziříčí se stalo již dvanáctým městem v České republice, které obdrželo titul Fairtradové město. Rodinu Fairtradových škol rozšířila místní Střední průmyslová škola stavební. Počet českých a moravských Fairtradových škol tak stoupl na 26...

Starosta města Robert Stržínek uvedl do funkce nové ředitele

Celkem čtyři jmenovací dekrety byly v pátek 25. května odpoledne slavnostně předány ředitelkám i řediteli školských příspěvkových organizací. Dekrety předal starosta města Robert Stržínek společně s místostarosty města Josefem Vrátníkem, Yvonou Wo...

Farmářský trh zaplní valašskomeziříčské náměstí

V pátek 25. května si budou moci obyvatelé i návštěvníci města nakoupit čerstvé produkty od místních prodejců. Koná se další farmářský trh, který začne v osm hodin ráno. Farmářské trhy budou náměstí pravidelně plnit až do konce října 2018.

Valašské Meziříčí si připomnělo 73. osvobození města

Součástí oslav 73. výročí konce druhé světové války a osvobození města se uskutečnil pietní akt, který se konal v pátek 4. května u pamětní desky na průčelí městské knihovny.

Čtyři školy a školky nabídnou sociálně slabým dětem obědy zdarma

20.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Obědy zdarma nabídnou dětem ze sociálně slabých rodin dvě školy a dvě školky ve Valašském Meziříčí. Po celý příští školní rok jim to umožní projekt Zlínského kraje, řekla serveru Zlin.cz mluvčí Valašského Meziříčí Vendula Králová.

Na radnici vítali nové občánky města

Ve středu 18. dubna se v obřadní síni valašskomeziříčské radnice konalo slavnostní vítání občánků, kterého se zúčastnilo dvanáct dětí v doprovodu rodičů a dalších příbuzných. V programu vystoupily s pásmem básniček děti z mateřské školy Křižná.

Obědy zdarma pro další předškolní a školní děti

Další dvě základní a dvě mateřské školy se připojí k projektu, který zajistí dětem ze sociálně a ekonomicky slabých rodin obědy zdarma, a to po celý školní rok 2018/2019. Umožní to projekt Obědy do škol ve Zlínském kraji II.

Valašské Meziříčí oficiálně naváže spolupráci s městem Konin

Téměř dva roky trvající neoficiální spolupráce Valašského Meziříčí a polského města Konin včera zastupitelé zpečetili uzavřením Dohody o partnerství a spolupráci.

Zastupitelé schválili financování dvou projektů pro základní školy

Dvěma projektům dali včera zelenou zastupitelé, když schválili financování projektů Školní zahrada pro ZŠ Žerotínova a stavební úpravy a pořízení vybavení výukových prostor přírodovědné učebny při ZŠ Masarykova. Projekty jsou nachystány na výzvu o...

Ve valašskomeziříčském zámku Žerotínů předvedly svá vystoupení děti z mateřských škol

Přehlídka dovedností mateřských škol z Valašského Meziříčí a blízkého okolí se i letos konala ve velkém sále kulturního zařízení města. Akci s názvem Mateřinka 2018 zaštítila místostarostka města Yvona Wojaczková a její organizaci měly na starosti...

Uplynulo 168 let od narození Tomáše Garrigua Masaryka. Město uctilo jeho památku

Představitelé města, zástupci oblastní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu i valašskomeziříčští občané uctili ve středu 7. března odpoledne památku Tomáše Garrigua Masaryka u jeho pomníku v parku Botanika.

Tato informační stránka o Yvona Wojaczková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yvona Wojaczková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes