John Wood

Vztahuje se k

RECENZE: Radůza vás vtáhne do světa indiánů. "Muž s bílým psem" je nádhernou poctou trampům

22.října » musicserver.cz
Radůza nezapře kreativní slinu. Posledních pět let u ní platí jednoduchá rovnice - co rok, to nová deska. A navíc většinou koncepční. V případě novinky "Muž s bílým psem" sepsala k písničkám i povídky, takže k albu vychází kniha, audiokniha namluv...

Společnost John Wood zveřejnila výsledky za první pololetí

22.srpna » Web4Trader
Zisk před zdaněním skotské energetické společnosti John Wood Group PLC (WG.LN) za první pololetí klesl z 59,3 milionu dolarů na 13,5 milionu dolarů.

Společnost Amec Foster Wheeler prohloubila ztrátu

25.dubna » Web4Trader
Společnost AMEC Foster Wheeler PLC (AMFW.LN), kterou převezme poskytovatel energetických služeb John Wood Group PLC (WG.LN), oznámila, že čistá ztráta za rok 2016 před zdaněním činila 518 milionů liber (2015: 256 milionů liber).

Dodavatelé služeb pro těžaře ropy, John Wood Group a Amec Foster Wheeler se dohodli na fúzi

13.března » Web4Trader
Britský dodavatel služeb pro energetický sektor a těžbu ropy John Wood Group se dohodl na koupi menšího konkurenta Amec Foster Wheeler v transakci za zhruba 2,2 miliardy liber (asi 68 miliard Kč).

Britské servisní firmy pro těžbu ropy dohodly fúzi v hodnotě 70 miliard

13.března » E15.cz
Britský dodavatel služeb pro energetický sektor a těžbu ropy John Wood Group se dohodl na koupi menšího konkurenta Amec Foster Wheeler v transakci za zhruba 2,2 miliardy liber (asi 68 miliard korun). Odvětví servisu pro ropnou těžbu se po hlubokém...

Amec Foster Wheeler souhlasí s převzetím firmou John Wood

13.března » Web4Trader
Akcie Amec Foster Wheeler (NYSE:AMFW) přidaly při obchodování v Londýně 23% poté, co firma přijala nabídku převzetí všech akcií za cenu 2,23 miliardy liber od firmy John Wood Group.

Značkové pohřebiště Porsche v Texasu. Kde se vzalo?

27.září » AUTO.cz
Místo posledního odpočinku pro sportovní roadstery ze Stuttgartu - kde se na jednom místě v Texasu vzaly?

Tato informační stránka o John Wood zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "John Wood" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes