Jeremy Hunt

Vztahuje se k

Britským toryům unikl tajný plán kým nahradí Theresu Mayovou

Britský list Telegraph obdržel memorandum Konzervativní strany Velké Británie, kde se píše o plánech konzervativců, kdy "krátce po březnu 2019" chtějí, aby Theresa Mayová opustila místo premiérky.

Konec sankcí? Až nám Rusové vyjdou vstříc, zní z USA

26.srpna » Novinky.cz
Zrušení alespoň části protiruských sankcí by americký prezident Donald Trump zvážil jen v případě, že by Moskva nabídla vstřícné kroky – například na Ukrajině nebo v Sýrii. Šéf Bílého domu to prohlásil v rozhovoru s agenturou Reuters.

Britský ministr zahraničí vyzývá k rozšíření sankcí proti Rusku

23.srpna » svobodnenoviny.eu
Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt vyzve Evropskou unii k rozšíření sankcí proti Rusku v souvislosti s incidentem v Salisbury. Britský ministr zahraničí bude hovořit v americkém mírovém institutu ve Washingtonu. Podle výňatků z jeho projevu, Hu...

Hunt: Trump nadšeně prosazuje obchodní dohodu s Británií

22.srpna » ČeskéNoviny.cz
Washington - Americký prezident Donald Trump je nadšeným zastáncem uzavření dohody o volném obchodu mezi USA a Británií po britském odchodu z Evropské unie. Prohlásil to dnes britský ministr...

Británie vyzvala EU k uvalení dalších sankcí na Rusko

22.srpna » Euroskop
22.08.2018 | Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt v úterý v projevu ve Washingtonu vyzval Evropskou unii, aby na Rusko kvůli případu použití nervové látky v Británii uvalila další sankce. Ruský prezident Vladimir Putin činí ze světa "nebezpe...

Buďte spojenci a zpřísněte sankce vůči Rusku, apeloval Hunt na Evropskou unii

21.srpna » Deník.cz
Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt požádal o zpřísnění sankcí Evropské unie vůči Rusku a varoval, že "agresivní a zhoubné jednání" Ruska "podkopává mezinárodní řád". Informuje o tom agentura DPA.

Británie vyzvala EU k uvalení dalších sankcí na Rusko

21.srpna » Týden.cz
Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt v úterý v projevu ve Washingtonu vyzve administrativu amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby na Rusko kvůli případu použití nervové látky v Británii uvalila další sankce.

Britský ministr chystá ostrý projev, vyzve USA k uvalení dalších sankcí na Rusko

21.srpna » EuroZprávy.cz
Londýn - Británie vyzve administrativu amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby na Rusko kvůli případu použití nervové látky novičok na jihu Anglie uvalila další sankce.

Hunt vyzve USA k dalšímu uvalení sankcí proti Rusku

21.srpna » Zet.cz
Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt v úterý v rámci svého projevu ve Washingtonu vyzve administrativu amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby na Rusko uvalila další sankce. Důvodem jsou případy použití nervové látky na území Spojeného královst...

Británie vyzve USA k uvalení dalších sankcí na Rusko

21.srpna » Týden.cz
Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt v úterý v projevu ve Washingtonu vyzve administrativu amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby na Rusko kvůli případu použití nervové látky v Británii uvalila další sankce.

Británie vyzve USA k uvalení dalších sankcí na Rusko kvůli Novičoku

21.srpna » Seznam Zprávy
Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt dnes v projevu ve Washingtonu vyzve administrativu amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby na Rusko kvůli případu použití nervové látky v Británii uvalila další sankce.

Pro příznivce czexitu: Británie by tvrdého brexitu "po generace" litovala

21.srpna » Britské listy
Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt byl kritizován euroskeptiky ve vlastní straně, když varoval, že "zmatený" brexit bez dohy s EU by byl omylem, jehož by Británie a EU "po generace litovaly", napsal v konzervativním Daily Telegraphu Steven Swin...

Tato informační stránka o Jeremy Hunt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jeremy Hunt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes