Murdoch James

Vztahuje se k

Murdochovi synové ostrouhali. Otec jim před nosem prodal miliardové dědictví

16.prosince » info.cz
Celá desetiletí si svět byznysu kladl otázku kdo se stane dědicem impéria Ruperta Murdocha. Jeden z jeho synů? James nebo Lachlan? Teď už to víme. Nikdo nic nezdědí, impérium zaniklo, trůn se zbortil.

Obchod roku: Disney koupil Murdochův konkurenční mediální moloch 21st Century Fox

16.prosince » Eurodenik.cz
Bilionový obchod mezi studiem Disney a společností 21 Century Fox neznamená jen oboustranně plné peněženky všech zúčastněných. Změny brzy zaznamenají i filmoví a televizní diváci.

Obchod roku! Disney opravdu koupil 20th Century Fox

14.prosince » MovieZone.cz
Neuvěřitelné se stalo skutkem! Disney ani nečekal na pohádkové tržby Epizody VIII, ostatně jakékoliv další váhání by jen vyústilo v umělý nárůst cen akcii 21st Century Fox, tedy celého mediálního impé...

Mickey Mouse láká Avatara

5.prosince » iHNed.cz
Mediální skupina 21st Century Fox obnovila jednání o prodeji většiny svého filmového a televizního byznysu společnosti Walt Disney. Ta by mohla zaplatit asi 50 miliard dolarů. Vlastník Foxu Rupert Murdoch se bojí konkurence streamovacích služeb Ne...

Mediální magnát Murdoch vzkazuje Trumpovi: Neexistují dobří nacisté

19.srpna » globe24.cz
Washington - James Murdoch, který stojí v čele mediální skupiny 21st Century Fox, odsoudil slova amerického prezidenta Donalda Trumpa ohledně násilností v Charlottesville. Jeho otec Rupert Murdoch je přitom Trumpovým spojencem.

Trumpovu reakci na Charlottesville odsoudil i Murdoch

19.srpna » Týden.cz
Reakci amerického prezidenta Donalda Trumpa na události v Charlottesvillu odsoudil také James Murdoch, který stojí v čele mediální skupiny 21st Century Fox.

Trumpa odsoudil i mediální magnát. Neexistují dobří nacisté, vzkázal James Murdoch

19.srpna » EuroZprávy.cz
Washington - James Murdoch, který stojí v čele mediální skupiny 21st Century Fox, odsoudil slova amerického prezidenta Donalda Trumpa ohledně násilností v Charlottesville. Jeho otec Rupert Murdoch je přitom Trumpovým spojencem.

Trumpovu reakci na Charlottesville odsoudil i James Murdoch

19.srpna » ČeskéNoviny.cz
Washington - Reakci amerického prezidenta Donalda Trumpa na události v Charlottesvillu odsoudil také James Murdoch, který stojí v čele mediální skupiny 21st Century Fox. Syn mediálního magnáta...

Murdoch mladší kritizuje Trumpa a přispěje na boj proti neonacistům

18.srpna » Respekt.cz
James Murdoch, syn mediálního magnáta Ruperta Murdocha a dědic jeho mediálního impéria 21st Century Fox, se postavil proti otcovu oblíbenci Donaldu Trumpovi a jeho smířlivým výrokům na adresu amerických neonacistů. Murdoch mladší, od předloňska vý...
Ivan Kytka - Novinář
Margaret Thatcherová - Britská politička
Elon Musk - Americký podnikatel
David Cameron - Britský politik
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Murdoch James zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Murdoch James" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes