Todd Wood

Vztahuje se k

WT: Hlavní existenční hrozbou pro USA není Rusko, ale Čína!

29.června » ČeskoAkutálně.cz
Hlavní existenční hrozba Spojeným státům nepochází z Ruska, jak tvrdí americká média, ale z Číny, napsal Todd Wood, komentátor The Washington Times. Příspěvek WT: Hlavní existenční hrozbou pro USA není Rusko, ale Čína! pochází z ČeskoAktuálně.cz

WT: Hlavní existenční hrozbou pro USA není Rusko, ale Čína!

29.června » prvnízprávy.cz
Hlavní existenční hrozba Spojeným státům nepochází z Ruska, jak tvrdí americká média, ale z Číny, napsal Todd Wood, komentátor The Washington Times.

Americký novinář: Trump ví, že hlavní hrozba pochází z Číny, ne Ruska

Americká média a elity se snaží démonizovat Rusko nehledě na to, že existenciální hrozba pro USA pochází především z Číny. Napsal to pro list Washington Post novinář Todd Wood.

WT: Obamův gang pronásleduje Trumpa, aby skryl své zločiny!

8.května » ČeskoAkutálně.cz
Čas o času je užitečné a osvěžující si připomenout americkou uhlazenou politickou diskusi na téma „spiknutí“ amerického prezidenta Donalda Trumpa s Ruskem. Příspěvek WT: Obamův gang pronásleduje Trumpa, aby skryl své zločiny! pochází z ČeskoAktuál...

WT: Obamův gang pronásleduje Trumpa, aby skryl své zločiny!

8.května » prvnízprávy.cz
Čas o času je užitečné a osvěžující si připomenout americkou uhlazenou politickou diskusi na téma „spiknutí“ amerického prezidenta Donalda Trumpa s Ruskem.

WT: Washington musí bojovat ne s Kremlem, ale s korupcí Ameriky

4.září » prvnízprávy.cz
Už velmi dlouho, od prvních dnů Obamova prezidentství se zdá, že v Americe není všechno v pořádku," napsal Todd Wood v materiálu pro The Washington Times.

Washington Times: nehledě na prohlášení Íránu je tank Karrar dvojník T-90

Írán nedávno představil svůj nový tank Karrar, při jehož vývoji se podle Íránců ruské technologie vůbec nepoužívaly, uvádí The Washington Times. Jak podotýká deník, bohužel pro Teherán tento tank vypadá jako dvojník ruského T-90.

WT vysvětlily, proč je pro investory výhodné investovat do Ruska a ne do USA

Rozmístění ruských eurobondů se stalo důležitou etapou, jež dokazuje, že sankce Západu proti Rusku fungují tak, jak to bylo „prezentováno“, píší The Washington Times.

Obamovo „embargo“ nezabrání Rusku v prodeji Íránu stíhaček Su-30 a systému S-300

7.dubna » FreeGlobe
Ta předchozí Obamova „červená čára" byla vyznačena v Sýrii: americký prezident prohlásil, že použití chemických zbraní v této zemi bude záminkou k zahájení vojenské kampaně USA proti syrské vládě a Bašáru Asadovi.

WT: Obamovo „embargo“ nezabrání Rusku v prodeji Íránu Su-30 a S-300

Bílý dům protestuje proti potenciálním dodávkám ruských stíhaček Su-30 a systémů PVO S-300 Íránu, „zákaz“ americké administrativy však sotva zabrání transakci Moskvy a Teheránu, píše list The Washington Times.

Washington Times: Putin skvěle rozehrál slabé finanční karty

Ve složitých ekonomických podmínkách se prezident Ruska Vladimír Putin ukázal jako „mistr velké hry“, píše sloupkař The Washington Times Todd Wood. Podle názoru novináře v tom sehrály svou roli ekonomické závěry z rozpadu SSSR a krize v 90. létech.

Ukrajina znovu propásla šanci na reformu, Západu dochází trpělivost

3.března » E15.cz
Ukrajina nedokázala využít revoluce přede dvěma lety k dalekosáhlým reformám a potírání proslulé korupce. Z původně široké proevropské vládní koalice s několika zahraničními odborníky zbyla karikatura, která přežívá jen na papíře. V posledních týd...
Barack Obama - 44. prezident Spojených států amerických
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Todd Wood zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Todd Wood" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes