15
new stories - click to show

Jaroslav Wykrent

Related to

The Herd

15.January » ČRo Olomouc
Přijměte pozvání ke vzpomínce na někdejší britskou rockovou skupinu The Herd, která byla showbyznysově nejvýrazněji aktivní v letech 1965 až 1970.

The Five Americans

8.January » ČRo Olomouc
Přijměte pozvání na někdejší zaoceánskou rockovou skupinu The Five Americans, která byla nejvýrazněji showbyznysově aktivní zhruba v druhé polovině 60. let 20. století.

Gary Miller

3.January » ČRo Olomouc
Zavzpomínáme na někdejšího anglického zpěváka a herce Garyho Millera. Za kanálem La Manche showbyznysově nejvýrazněji aktivního v druhé polovině 50. let minulého století.

Helen Reddy

29.December » ČRo Olomouc
Přijměte pozvání ke vzpomínce na někdejší australsko-americkou zpěvačku, herečku, skladatelku i ženskou aktivistku Helen Reddy.

Legenda se vrací. Ohlédnutí za koncertem Jaroslava Wykrenta v Nohavicově Heligonce

19.December » ČRo Ostrava
Pandemie znemožnila koncertovat i písničkářské legendě Jaroslavu Wykrentovi s kapelou In Blue. Koncem listopadu ale Jarda přece jen zazpíval. V ostravské Heligonce.

Harpers Bizarre

18.December » ČRo Olomouc
Přijměte pozvání ke vzpomínce na někdejší americkou sunshine-popovou skupinu Harpers Bizarre, která byla showbyznysově aktivní v letech 1967 až 1970.

Eddie Rabbitt

11.December » ČRo Olomouc
Zavzpomínáme na někdejšího amerického countryového zpěváka a skladatele Eddieho Rabbitta, který byl showbyznysově výrazně aktivním zhruba v letech 1964 až 1998.

Jørgen Ingmann

27.November » ČRo Olomouc
Zavzpomínáme na dánského jazzového a popového kytaristu Jørgena Ingmanna, který byl populární hlavně v 60. letech.

Listopadová jubilantka Marie Rottrová je zpěvačkou, která ví, o čem zpívá

„U mě se vztah ke zpívání vyvíjel přirozeně už od první třídy. Později jsem zpívala s různými kapelami, až se z toho stala profesionální záležitost,“ říká Marie Rottrová.

Zpěvačka Marie Rottrová, Lady Soul z ostravské líhně talentů, slaví kulatiny

14.November » Kultura21.cz
Pozici zajímavé zpěvačky si vydobyla už v polovině šedesátých let, kdy natáčela v ostravském rozhlase soulové písničky. Avšak velká sláva přišla až začátkem sedmdesátých let poté, co natočila písně jako Kůň bílý, Čím zvoní píseň má, Mámo, kup mi b...

Ray Campi

13.November » ČRo Olomouc
Zavzpomínáme na někdejšího amerického rockabillyového zpěváka, kytaristu, kontrabasistu a v neposlední řadě i skladatele Raye Campiho.

Marie Rottrová slaví své osmdesátiny a říká: Zpěv jsem nikdy nestudovala

13.November » Novinky.cz
Zpěvačka Marie Rottrová dnes slaví osmdesáté narozeniny. Při té příležitosti vyšla vinylová reedice alba Lady Soul 14x/1970-2021 s novou písničkou Pozhasínej. Česká televize dnes uvede dokument Marie Rottrová: Tak to mám ráda. Větší oslavy narozen...
Vladimír Čort - Český textař, spisovatel, překladatel a výtvarník

Tato informační stránka o Jaroslav Wykrent zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Wykrent" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes