15
new stories - click to show

Ladislav Hezký

Related to

Lidé pekli novojičínské perníky s vůní Štramberských uší

19.December » TV Polar
V rámci adventního jarmarku připravilo Návštěvnické centrum pro veřejnost pekařskou dílnu. Vedl ji mistr Štramberských uší Ladislav Hezký. Lidé se tak ještě na poslední chvíli mohli inspirovat i na vánoční pečení.

Takto pečou mistři, ve Štramberku mají zase rekordní ucho! Pojďte na slavnosti

/FOTOGALERIE/ Na Štramberském náměstí to v sobotu žilo! Davy lidí se dorazily podívat na Slavnosti štramberských uší, jejichž součástí byl pokus o upečení rekordně velkého ucha, následně i pizzy a také bohatý doprovodný program. Majitel cukrárny U H…

Náměstí posloužilo jako cesta k pokladu a pekařská dílna

25.April » TV Polar
Návštěvnické centrum připravilo několik aktivit pro rodiny s dětmi, které se i přes rozmary dubnového počasí uskutečnily venku. Děti se vydaly za pokladem a vrhly se do pečení s mistrem Štramberských uší.

Novojičínsko: Tlačenka, pivo, Štramberské uši i jídlo do nosičů, všechno podraží

Ceny potravinářských výrobků půjdou nahoru, zdraží pečivo, masné výrobky i jídla v restauracích. Někdo přistoupí k cenovým úpravám již nyní, jiný vyčká do Nového roku.

Procházka Novým Jičínem skončila v dílně s mistrem pekařem

23.December » TV Polar
Novojičínské návštěvnické centrum, ještě před znovu zpřísněním vládních omezení, stihlo připravit procházku městem s nádechem Vánoc. Zakončena byla pečením perníků s mistrem Štramberských uší Ladislavem Hezkým.

Procházka městem a pečení perníků s nádechem Vánoc

21.December » TV Polar
Návštěvnické centrum připravilo procházku městem s nádechem Vánoc. Zakončena byla pečením perníčků s mistrem Štramberských uší Ladislavem Hezkým. Počet účastníků byl omezen a museli se dopředu přihlásit.

Nebráním se modernizaci, ale chci zachovat tradici, říká Mistr štramberských uší

21.November » Novojičínský deník
Jméno Ladislava Hezkého patří ke Štramberku stejně neodmyslitelně jako typické pochoutky, jež už přes více než čtyřicet let vyrábí. Deník zjistil, jaké byly začátky podnikání, jak ho ovlivnila koronakrize a co plánuje do budoucna.

EKO MAGAZÍN: Štramberské uši se pečou už od 13. století

2.November » TV Polar
Pohádkové městečko Štramberk, kterému se přezdívá Moravský betlém, proslulo výrobou perníkového cukroví - štramberských uší. Od začátku roku 2007 jsou Štramberské uši prvním českým potravinářským výrobkem, kterému EU přiznala ochranu zeměpisného ozn…

Štramberské uši, perníkový kornout s divokou historií

22.September » Vitalia.cz
[4 minuty čtení] Při výletě do Štramberku rozhodně nesmíte vynechat ochutnávku Štramberských uší. Je to zatočená perníková pochoutka, která vznikla na základě jedné, sedm set let staré, opravdu morbidní legendy. Štramberské uši jsou vůbec prvním pot…

Na Štramberk dopadla koronavirová omezení. Stojí i pečení tradičních uší

18.April » iRegiony Impuls
Zavřené hotely, penziony, cukrárny i obchůdky se suvenýry, mimo provoz jsou i pekárny vyhlášených štramberských uší, zamčená je vyhledávaná památka Trúba. Na město Štramberk, jež je jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů v kraji, těžce dopad…

Na pekaře v Novém Jičíně dohlížel mistr Štramberských uší

27.December » TV Polar
V době příprav na vánoční svátky je pečení obvyklou aktivitou v mnoha domácnostech. Kdo chtěl získat dobrou radu, jak na to, a nebo si vyzkoušet práci pod vedením zkušeného pekaře, mohl zavítat na workshop do novojičínského Návštěvnického centra.

Předvánoční pečení s mistrem Štramberských uší

20.December » TV Polar
V době příprav na vánoční svátky je pečení obvyklou aktivitou v mnoha domácnostech. Kdo chtěl získat dobrou radu, jak na to, a nebo si vyzkoušet práci pod vedením zkušeného pekaře, mohl zavítat na workshop do Návštěvnického centra.
Eva Vejmělková - Česká herečka

Tato informační stránka o Ladislav Hezký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Hezký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes