15
new stories - click to show

Petr Zbranek

Related to

Hrající trenér ohlásil další zvučnou posilu pro Červené Janovice. Romana Bednáře

19.May » Deník.cz
Fotbalisty Červených Janovic posílí další bývalý reprezentant. Třetí třídu na Kutnohorsku bude od nové sezony hrát osmatřicetiletý útočník Roman Bednář. Informaci oznámil na svém Facebooku hrající trenér týmu Štěpán Kacafírek.

Šéf Šimoníček: Emoce k volejbalu patří, po zisku poháru jsme v laufu

25.February » VolleyCountry
ROZHOVOR – Jedenáctý triumf v tuzemském poháru postavil celý volejbalový Liberec pořádně na nohy! Vítězné tažení v karlovarském Final 8 završili novodobí hrdinové oslavou už po cestě. Návrat pod Ještěd byl veselý, přímo euforický. Zatímco si hráči...

Věžový jeřáb Liebherr 42 KR.1 na pásovém podvozku staví železniční koridor na Benešovsku

9.February » Silnice-železnice.cz
Jedna z největších investic v rámci dopravní infrastruktury u nás je výstavba dvacetikilometrového úseku IV. železničního koridoru Sudoměřice u Tábora –…

Svijany získaly medaile. Pivovar bodoval na světové soutěži

1.February » Liberecký deník
Jednu zlatou a jednu stříbrnou medaili si z vyhlášení výsledků světové pivní degustační soutěže Meininger’s International Craft Beer Award v kategorii piv plzeňského typu a ležáků minulý týden odnesla piva ze Svijan.

Slavnosti ruší také Svijany, proběhnout měly v pondělí 28 září

22.September » Liberecký deník
Seznam akcí, které epidemiologická situace nedovolí uskutečnit, jsou také Svatováclavské slavnosti, které měly proběhnout v pondělí 28. září na Zámku Svijany.

Pavel Šimoníček: Stopka může mít velké následky. Bojím se, že přijdeme o živnost

19.September » Liberecký deník
/ROZHOVOR/ Pavel Šimoníček je přes 20 let ředitelem volejbalového klubu VK Dukla Liberec. Přes léto zažil hlavně mužský tým velké změny v hráčském kádru. Očekává sezonu plnou nejistoty.

ROZHOVOR: Petra Zbranka z Jablonce okouzlil objektiv. Pracoval i pro Deník

3.August » Liberecký deník
Petr Zbranek z Jablonce začal v maturitním ročníku chodit fandit na hokejové zápasy libereckých Bílých Tygrů a měl neustále při sobě svůj kompakt. V tu dobu mu přišel na mysl nápad, proč nefotit hokejisty více zblízka a profesionálněji. Pořídil si...

Zahrada u libereckého Kostela Nalezení svatého Kříže je opět otevřena

Lidé, kteří mají rádi sakrální architekturu, ale i široká veřejnost, mohou znovu navštěvovat zahradu u Kostela Nalezení svatého Kříže. Ta průběžně prochází plánovanou revitalizací a mění se na parkovou oblast.
Eva Vejmělková - Česká herečka
Kateřina Kněžíková - Česká operní pěvkyně

Tato informační stránka o Petr Zbranek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Zbranek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes