15
new stories - click to show

Adam Fogl

Related to

Rozložení ztrát. Jak a komu město pomůže

1.May » Náš REGION
Liberečtí zastupitelé po několikahodinové bouřlivé diskusi schválili jen záměr finanční výpomoci provozovateli městského sportovního areálu...

Liberecká zoo pauze otevřela. A zdražila vstupné

30.April » Liberecký deník
Život v krajském městě se pomalu vrací do běžného stavu. Poznají to řidiči, cestující v městské dopravě či třeba návštěvníci zoo. Právě ta se jim po nucené přestávce ve čtvrtek 30. dubna otevřela, zatím v omezeném režimu.

V Libereckém kraji se už mohou nechat otestovat samoplátci. Cena? 2800 korun

29.April » Liberecký deník
V Libereckém kraji je již možné nechat se otestovat na přítomnost koronaviru i komerčně. Dosud se zde testování samoplátců přitom neprovádělo. Služba je určená primárně pro ty, kteří chtějí vycestovat do zahraničí.

Uzavírka v Šimonovicích začne o týden později

29.April » Liberecký deník
Úplná uzavírka ulice Minkovická v Šimonovicích, která měla podle původních informací začít v pondělí 27. dubna, nakonec začne až o týden později.

Kraj zadal dopravu napřímo. Padla pokuta

28.April » Liberecký deník
Antimonopolní úřad potrestal rozhodnutí Libereckého kraje přidělit dopravu na Českolipsku konkrétní společnosti.

Chcete za hranice? V Libereckém kraji to jde jen na dvou místech

28.April » Liberecký deník
V Libereckém kraji zůstávají průjezdné stále jen dva hraniční přechody. Po jednání krizového štábu Libereckého kraje o tom informoval krajský policejní ředitel Vladislav Husák. Jde o přechod s Německem v Petrovicích a přechod s Polskem v Harrachov...

FOTO: Zástavba na Rybníčku už nabývá konkrétní obrysy

28.April » Liberecký deník
Nová zástavba v libereckém dolním centru na Rybníčku nabývá konkrétní podoby. V místě už se tyčí jedna z osmi plánovaných obytných budov.

FOTO: V Baltské ulici v Liberci vzniká nový chodník

27.April » Liberecký deník
Dělníci v těchto dnech staví v libereckých Ruprechticích nový chodník. Ten vzniká v horní části Baltské ulice. Součástí stavby je i výměna svítidel a zpevnění parkovací plochy pro auta v ulici Horská.

Knihovny na Liberecku otevírají. Provoz bude zatím omezený

27.April » Liberecký deník
Zkrácená otevírací doba a zvýšená hygienická opatření. Liberecká Krajská vědecká knihovna se v pondělí 27. dubna po zhruba měsíci a půl znovu otevírá čtenářům. Zatím v omezeném režimu.

Lesníci ošetřují dříví proti kůrovcům. Na obarvené kmeny nesahejte!

26.April » Liberecký deník
Stovky klád v lesích Frýdlantského výběžku lesníci ošetřují insekticidním postřikem proti kůrovcům. Informoval o tom Jan Hetver z frýdlantské lesní správy.
Jan Korytář - Český ekolog, lektor a politik

Tato informační stránka o Adam Fogl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Fogl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes