15
new stories - click to show

Jan Korytář Český ekolog, lektor a politik

Related to

Liberec získal za dva roky miliardu na dotacích. Chlubí se cizím peřím, kritizuje opozice

13.January » Liberecká Drbna
Vedení města oznámilo, že Liberec za poslední dva roky získal na dotacích 1,18 miliardy korun. Podle primátora jsou dotace prakticky jedinou možností, jak město rozvíjet. Vedení prezentovaným číslem také chtělo zareagovat na výtky opozice, že dota...

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

13.November » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 16. listopadu. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Už se tolik nekrade, hodnotí svou politickou kariéru odcházející Korytář

2.November » iDNES.cz
Někdejší primátor Liberce a lídr opoziční Změny Jan Korytář rezignoval na všechny funkce. Jako svou zásluhu v politice vidí, že už se v ní tolik nekrade.

Kvůli sjezdovce šly k zemi zdravé stromy! Není to správné, říká ekolog

25.October » tn.cz
Skiareál Ještěd připravuje pro lyžaře novou sjezdovku. Ta má být otevřena už letos na Vánoce. V první řadě se musí vykácet cesta lesem. Poražení zdravých stromů se ale nelíbí společnosti přátel přírody Čmelák.

Blog: Pocta nesnesitelnému politikovi

25.October » Seznam Zprávy
Proč by vás měl zajímat jeden končící politik z Liberce? Protože jeho příběh naznačuje, jak těžké, ne-li nemožné je v Česku prolomit klientelismus. Nebo proto, že jeho příběh vypráví o tom, jak takové zápolení může člověka zničit.

Jan Korytář končí v politice, jeho Změna utrpěla ve volbách drtivou porážku

22.October » EuroZprávy.cz
Lídr Změny Jan Korytář po drtivé porážce v krajských volbách v politice končí. Jeho Změna pro lidi a krajinu dostala v krajských volbách 2133 hlasů, to je 1,53 procenta.

Exprimátor Korytář opouští politiku. Uvažoval jsem nad tím roky, říká

21.October » iDNES.cz
Patřil mezi nejvýraznější tváře liberecké politiky poslední dekády. Pasoval se do role bojovníka proti korupci, zároveň ale v paměti Liberečanů utkvěly i jeho excesy, například když odnesl dopravní značku. Někdejší primátor Jan Korytář teď politic...

Bývalý primátor Liberce a lídr Změny Jan Korytář končí v politice

21.October » Liberecký deník
Výrazná osobnost liberecké opozice, bývalý primátor Liberce a lídr Změny, Jan korytář, se vzdal mandátu městského zastupitele. Rezignaci oznámil v dopise, který zaslal tento týden primátorovi.

Jan Korytář končí v politice. Po porážce v krajských volbách rezignoval i na post městského zastupitele

21.October » Liberecká Drbna
Jedna z nejvýraznějších tváří liberecké politiky posledních let odchází. Jan Korytář po porážce v krajských volbách rezignoval i na pozici zastupitele Liberce.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

15.October » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 15. října. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Neúspěšný kandidát do Senátu prodává letáčky. Originální tapeta, směje se

5.October » iDNES.cz
S humorem bere porážku v prvním kole senátních voleb Petr Jeník (Piráti), který na Českolipsku získal lehce přes deset procent hlasů a zůstal na nepostupovém třetím místě. Na Facebooku teď nabízí 20 tisíc letáčků, které měl připravené do druhého k...

Tato informační stránka o Jan Korytář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Korytář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes