15
new stories - click to show

Jan Korytář Český ekolog, lektor a politik

Related to

Jan Korytář: Bez peněz do ochrany přírody nelez!

30.August » Ekolist
Podobně jako do hospody, jak praví známé české přísloví. Před 30 lety jsem tu „chybu“ udělal. Založili jsme neziskovku na ochranu přírody a neměli na začátku ani kačku.

Jan Korytář: Kecy o krajině už mě nebaví

7.July » Ekolist
Naše krajina potřebuje obnovit, udělat remízky, zrušit meliorace, vysadit stromy, nové tůně, bla bla bla bla bla bla. Když si čtu články na toto téma, vidím o tom někoho mluvit, dělá se mi špatně. Jsem na to už alergický. Proč?

Podpora ochrany přírody, natož pak neziskovek, je v Česku opravdu tristní, tvrdí liberecký ekolog Korytář

Je to už 29 let, kdy Jan Korytář založil v Liberci ekologickou organizaci Čmelák. Vykupují zdevastované pozemky např. zemědělstvím a zas je přírodě vracejí.

Bývalý primátor Liberce provokuje: Srovnání německé a sovětské okupace v číslech

Bývalý primátor Liberce Jan Korytář (Změna) srovnává okupaci Československa nacistickým Německem v době protektorátu a okupaci Sovětským svazem z roku 1968 a podle počtu obětí v rámci obou okupací uvažuje nad tím, proč česká společnost nyní s Němci …

1939 - 1945 - 1968 - 1991

15.March » blog.idnes.cz
Při příležitosti výročí zahájení okupace zbytku tehdejšího Československa německou armádou dne 15. března 1939 jsem připravil malé srovnání toho, co našemu národu způsobily obě velké okupace, které jsme zažili v minulém století.

Jde o návrat slušnosti, shodli se ve volbách obyvatelé Libereckého kraje

29.January » Liberecký deník
Region už v prvním kole prezidentské volby hlasoval pro kandidáta Petra Pavla. V druhém ještě na jeho podpoře přidal.

T. G. Masaryk k válce na Ukrajině: „Rozčilení není program!“

23.October » blog.idnes.cz
Včera jsem konečně pochopil, proč se asi nemůžu shodnout s některými lidmi, kteří mne označují za součást páté kolony Ruska, rusofila, zrádce nebo jen odsuzují, co píšu o Ukrajině.

Proč na demonstraci proti chudobě přijelo tak málo lidí?

9.October » blog.idnes.cz
Jen pro pořádek: začít demonstraci 5 minut po dvanácté, v době oběda, mi nepřišlo moc chytré. Ta symbolika byla zbytečná. Proč ne raději odpoledne? Ale to není to hlavní. Jde mi víc o samotný název a smysl té akce.

Ozdravovna duše J. K. - dnes o paradoxech deprese

10.September » blog.idnes.cz
Deprese. Žiju s ní roky. Díky lékům a částečně změně životního stylu už to docela jde. Díky za optání. Opravdu. Přesto mne nepřestává překvapovat jedna věc. Resp. konečně jsem si to více uvědomil.

Příběh sobotního dopoledne s nečekanou pointou...

20.August » blog.idnes.cz
Ve Student Agency se prý včera rozbil autobus. To se stane. Namísto toho, aby našli jiný nebo zrušili některé spoje, napsali už jen, že tento spoj bude mít zpoždění, ale nebyla to pravda. Ten autobus vůbec neměl přijet.

Na kandidátce ODS v Liberci je bývalý primátor Jiří Kittner, jen jako náhradník

28.July » Liberecká Drbna
Na společné kandidátce ODS a sportovců sdružených v Unii pro sport a zdraví (USZ) v Liberci je i bývalý liberecký primátor Jiří Kittner. Je jen náhradníkem s číslem 41, s návratem do komunální politiky nepočítá. Naposledy Kittner kandidoval do zastu…
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jan Korytář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Korytář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes