15
new stories - click to show

Aziz Yildirim

Related to

Fenerbahce vyhrálo soud, jeden z odsouzených dostal trest na 1972 let

5.June » NOVA Sport
Hodně tvrdé tresty si musela vyslechnout trojice lidí, která stála podle istanbulského soudu za falešným obviněním v případě manipulování výsledků fotbalového klubu Fenerbahce Istanbul. Jeden z odsouzených dostal trest i na 1972 let a 10 měsíců. "...

Istanbulský soud poslal muže až na 2 tisíce let do vězení kvůli konspiraci proti fotbalovému Fenerbahce

4.June » Český rozhlas
Istanbulský soud v pátek uložil tresty ve výši 161 až 1972 let odnětí svobody třem lidem, kteří podle něj před lety stáli za falešnými obviněními, že vedení fotbalového klubu Fenerbahce manipulovalo výsledky zápasů. Informovala o tom agentura Anad...

Trest i na 1972 let vězení! Soud vynesl tvrdé verdikty za konspiraci proti Fenerbahce

4.June » Sport.cz
Istanbulský soud dnes uložil tresty ve výši 161 až 1972 let odnětí svobody třem lidem, kteří podle něj před lety stáli za falešnými obviněními, že vedení fotbalového klubu Fenerbahce manipulovalo výsledky zápasů. Informovala o tom agentura Anadolu...

1972 let ve vězení. Gülenisté si vyslechli tresty za intriku proti Fenerbahce

4.June » iDNES.cz
Istanbulský soud uložil tresty ve výši 161 až 1972 let odnětí svobody třem lidem, kteří podle něj před lety stáli za falešnými obviněními, že vedení klubu Fenerbahce manipulovalo výsledky fotbalových zápasů. Informovala o tom agentura Anadolu.

Trabzonspor chtěl dodatečně titul, u arbitráže ale soupeř Sparty neuspěl

30.July » 24zpravy.com
Trabzonspor skončil před osmi lety v lize druhı za Fenerbahce jen kvůli horší bilanci vzájemnıch zápasů a titulu se domáhal poté, co vedení istanbulského celku bylo potrestáno za zapletení do rozsáhlé korupční aféry.Šéf Fenerbahce Aziz Yildirim byl..

Trabzonspor dodatečně mistrovský titul nezíská

30.July » Eurofotbal.cz
Trabzonspor, který je soupeřem Sparty ve třetím předkole Evropské ligy, turecký titul za sezonu 2010/11 dodatečně nezíská. Klub u sportovní arbitráže CAS neuspěl s odvoláním proti trestům za korupci pro mistrovské Fenerbahce.

Trabzonspor u arbitráže neuspěl a titul dodatečně nezíská

30.July » Sport.cz
Trabzonspor, který je soupeřem fotbalistů Sparty ve třetím předkole Evropské ligy, turecký titul za sezonu 2010/11 dodatečně nezíská. Klub u sportovní arbitráže CAS neuspěl s odvoláním proti trestům za korupci pro mistrovské Fenerbahce.

Fotbalový Trabzonspor se kvůli korupci dodatečně dožadoval tureckého titulu, u arbitráže ale neuspěl

30.July » iROZHLAS
Trabzonspor, který je soupeřem fotbalistů Sparty ve třetím předkole Evropské ligy, turecký titul za sezonu 2010/11 dodatečně nezíská. Klub u sportovní arbitráže CAS neuspěl s odvoláním proti trestům za korupci pro mistrovské Fenerbahce.

Trabzonspor chtěl dodatečně titul, u arbitráže ale soupeř Sparty neuspěl

30.July » iDNES.cz
Trabzonspor, protivník fotbalistů Sparty ve třetím předkole Evropské ligy, turecký titul za sezonu 2010/11 dodatečně nezíská. Klub u sportovní arbitráže CAS neuspěl s odvoláním proti trestům za korupci pro mistrovské Fenerbahce. Další články k tém...
Tomáš Ujfaluši - Český fotbalový obránce

Tato informační stránka o Aziz Yildirim zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aziz Yildirim" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes