Michael Žabko

Vztahuje se k

V Alfě začala výstava loutek a dekorací z filmu Vánoční balada

13.března » Plzeň.cz
Třebaže čas Vánoc je již za námi, jeden neotřelý pohled na sváteční časy představuje ve foyer plzeňské Divadlo Alfa. Malí i velcí návštěvníci zde mohou od března vidět pozoruhodnou výstavu dekorací z animovaného filmu Vánoční balada. Tento postapo...

Výstava loutek a dekorací z filmu Vánoční balada je k vidění ve foyer Divadla Alfa

13.března » Novinky.cz
Třebaže čas Vánoc je již za námi, jeden neotřelý pohled na sváteční časy představuje ve foyer plzeňské Divadlo Alfa. Malí i velcí návštěvníci zde mohou od března vidět pozoruhodnou výstavu dekorací z animovaného filmu Vánoční balada.

Vánoční balada v Alfě: výstava loutek a dekorací z filmu Vánoční balada

11.března » Superrodina
Kde: foyer Divadla Alfa, Rokycanská 7, Plzeň Třebaže čas Vánoc je již za námi, jeden neotřelý pohled na sváteční časy představuje ve foyer plzeňské Divadlo Alfa. Malí i velcí návštěvníci zde mohou od března vidět pozoruhodnou výstavu dekorací z an...

Film Vánoční balada získal cenu UNICEF

24.října » Novinky.cz
Na mezinárodním festivalu animovaných filmů pro děti Bienále animace Bratislava BAB 2016 získal minulý týden cenu UNICEF český loutkový film Vánoční balada režiséra Michala Žabky.
Ota Jirák - Český herec
Dalimil Klapka - Český herec a dabér
Vladimír Brabec - Český herec

Tato informační stránka o Michael Žabko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Žabko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes