Svatopluk Žáček

Related to

Boxerské mistrovství ČR se příští týden neuskuteční

22.October » Sport.cz
Mistrovství České republiky v boxu mužů a žen se příští týden v České Lípě neuskuteční. Vedení České boxerské asociace (ČBA) se s ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru rozhodlo turnaj přesunout na prosincový termín.

Šampion v boxu měl zranit hosta, hrozí mu 10 let

8.September » Novinky.cz
Má dva tituly českého šam­pióna. Teď ale čeká profesionálního boxera Václava Pejsara boj v úplně jiném ringu. Státní zástupce ho žene k soudu pro podezření ze zločinu těžkého ublížení na zdraví, za což může skončit ve vězení až na deset let.

Vít Samek: Jak jsem sloužil v covidáriu na Bulovce

11.May » Heroine.cz
Když začaly přicházet zprávy z Číny, téměř jsem tomu nevěnoval pozornost. Když začali první lidi plašit, smál jsem se. Až když začala hořet Itálie, úsměv mi poněkud ztuhl. Pak to začalo u nás. A rovnou to bylo dost osobní.

S lékaři v první linii. Připadám si jako ve skafandru a bojuji sám se sebou, popisuje fotograf realitu na Bulovce

20.April » Lidovky.cz
Ta nejpřísnější ochrana. Záchrana životů. A horko jako ve skafandru. Fotoreportér Dan Materna vyrazil na urgentní příjem pražské Nemocnice Na Bulovce a pořídil ojedinělé snímky jednoho z nejvytíženějších zdravotnických oddělení současnosti.

Horší než virus byl zápal plic. Pacient (69) z Bulovky popsal boj s nemocí Covid-19

18.April » eXtra.cz
Devětašedesátiletý pacient bojuje už přes měsíc s koronavirem v pražské Nemocnici Na Bulovce. Nemoci Covid-19 přežil, ale léčba se neobešla bez vážných komplikací. Muž se potýkal se zápalem plic, který byl podle jeho slov horší než samotný virus.

Přežil koronavirus. Nejhorší byl zápal plic, líčí 69letý pacient Bulovky

18.April » iDNES.cz
Kvůli onemocnění covid-19 pobyl téměř sedmdesátiletý muž v Nemocnici Na Bulovce déle než měsíc. Nemoc u něj doprovázely komplikace, konkrétně zápal plic. „To bylo asi horší než samotný virus,“ vypráví.

Sestřičky popsaly koronavirovou šichtu: Pot stéká pod brýle, těžko se dýchá! Pacienta musí otáčet šest lidí

17.April » Blesk.cz
Již několik týdnů čelí sestřičky a lékaři z infekčního oddělení, ale také z oddělení ARO či JIP v Nemocnici Na Bulovce pandemii covid-19. Pro Blesk.cz se svěřili, jaký to je pocit nosit brnění proti koronaviru. Musí přečkat horko, nedostatek kyslí...

Strach z nákazy a fatální chyby? Zdravotník z první linie řekl, jak to jde dohromady!

16.April » stars24.cz
Když se zdravotník přestane bát, že se nakazí nemocí covid-19, může podle vedoucího týmu sester z Urgentního příjmu Nemocnice na Bulovce Svatopluka Žáčka začít dělat chyby. Zároveň ale nemůže přemýšlet nad mrtvými kolegy, řekl dnes na tiskové konf...

Obrovské horko, žízeň, bolest, popisují sestry práci v ochranných oblecích

16.April » iDNES.cz
Zdravotníci v první linii v boji s koronavirem chodí do práce s tím, že se spousta kolegů už nakazila a zemřela. Podle vedoucího týmu sester z Urgentního příjmu Nemocnice Na Bulovce Svatopluka Žáčka zdravotníci nemohou přemýšlet nad mrtvými kolegy...

Když se přestanete bát, začnete dělat chyby, říká zdravotník z první linie

16.April » EuroZprávy.cz
Když se zdravotník přestane bát, že se nakazí nemocí covid-19, může podle vedoucího týmu sester z Urgentního příjmu Nemocnice na Bulovce Svatopluka Žáčka začít dělat chyby. Zároveň ale nemůže přemýšlet nad mrtvými kolegy, řekl dnes na tiskové konf...

Velká cena Ústí nad Labem v boxu se letos neuskuteční

4.April » Sport.cz
Velká cena Ústí nad Labem v boxu se letos neuskuteční. Pořadatelé se tradiční turnaj rozhodli kvůli pandemii koronaviru zrušit. Jednapadesátý ročník mezinárodního boxerského klání se měl na severu Čech konat od 11. do 13. června.

Slovenský boxer je po olympijské kvalifikaci pozitivní na koronavir. Ztratil chuť a čich

30.March » Sport.cz
Čeští boxeři jsou v pořádku, jeden Slovák je pozitivní na koronavir. Takový je výsledek po olympijském kvalifikačním turnaji, který proběhl v polovině března v Londýně. „V případě Andreje Csemeza vyšly pozitivní výsledky. Andrej nemá žádné vážné z...

Tato informační stránka o Svatopluk Žáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Svatopluk Žáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes