Kassian Zack

Related to

Pittsburgh v přímém souboji o play-off vynuloval Columbus, Boston předvedl parádní obrat

8.March » NHL.cz
V NHL začíná jít do tuhého a týmy hrající o play-off bojují ze všech sil. V přímém souboji o vyřazovací boje se utkali hokejisté Penguins a Blue Jackets a duel to byl naprosto vyrovnaný. Z vítězství se ale radoval Pittsburgh.

Jako Ovečkin s Chárou a na střídačce byl nezvaný host. Měli rozhodčí vylučovat?

21.January » Sport.cz
Byl frustrovaný, vždyť běžela teprve třetí minuta druhé třetiny a hokejisté Edmontonu v té době na vlastním ledě prohrávali s Carolinou už 1:4. Útočník Olejářů Zack Kassian si svůj vztek vybil na forvardovi Hurikánů Jordanu Martinookovi.

Tato informační stránka o Kassian Zack zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kassian Zack" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes