15
new stories - click to show

Veronika Zámečníková

Related to

Vyrobte svým blízkým voňavý vánoční dárek: domácí mýdlo krok za krokem

8.November » iReceptář.cz
Potěšte své blízké dárkem, který nevybílí vaši peněženku, bude originální a zároveň užitečný. Vyrobit domácí mýdlo z mýdlové hmoty je snadné, nezabere to příliš času a konečný vzhled i vůni přizpůsobíte podle preferencí obdarovaného. Tento voňavý ...

Co nejhoršího můžete udělat své pleti v podzimním a zimním období?

28.October » iReceptář.cz
Péči o pokožku bychom se měli věnovat celoročně. V chladnějším období bychom však měli pokožku před povětrnostními vlivy chránit podle určitých pravidel. Jak nedělat zbytečné chyby?

Inspirace pro váš domov: Vyrobte si krásné dekorace z toho, co najdete venku

28.October » iReceptář.cz
V podzimním lese či parku můžeme najít kromě hub také množství přírodnin. Využijeme je nejen při výrobě podzimních dekorací, ale mného se budou hodit i při přípravě vánoční atmosféry. Co sbírat a jak nejlépe využít?

Proč nekonzumovat plesnivé potraviny Co plísně udělají s organismem?

21.October » iReceptář.cz
I oku pečlivé hospodyňky někdy unikne zapomenutá potravina ve spíži nebo v lednici. Přesto, že si rádi pochutnáte na plísňových sýrech nebo salámech s ušlechtilou plísní, plesnivé potraviny se ke konzumaci nehodí. Ani záchvat spořivosti by vás nem...

Proč některé listy na podzim mění barvu a opadávají?

15.October » iReceptář.cz
Jakoby nám příroda chtěla vynahradit menší množství květů a tak každoročně na podzim rozehrává barevný ohňostroj v korunách stromů. Červená, žlutá, hnědá... Kde se tyto barvy v listech berou? A proč na podzim vlastně listy mění barvu?

Tato informační stránka o Veronika Zámečníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Zámečníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes