Iga Nová

Vztahuje se k

IGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropole

16.května » Časopis KONSTRUKCE
Nové IGY je největší budějovickou stavbou desetiletí. Projekt začal v červnu 2016 a byl otevřen za sedmnáct měsíců. Každá druhá prodejna byla upravena nebo přestěhována na nové místo. Na 29 000 m2 plochy se vejde 300 obchodů a 700 parkovacích míst...

Fasáda IGY se rozzářila. Na znamení, že je hotovo

České Budějovice /VIDEO/ – Pestrými barvami ve čtvrtek večer poprvé zazářila unikátní fasáda zmodernizovaného IGY Centra v Českých Budějovicích. Zakulacený organický plášť objektu nákupního centra na Pražské třídě, podobný fasádě slavné fotbalové ...

Nové IGY Centrum v Českých Budějovicích bude jeden den zavřené

21.února » Budějcká Drbna
Provozní důvody, které souvisí s dokončením výstavby nového IGY Centra v Českých Budějovicích, tuto část na jeden celý den uzavřou. Největší obchodní a společenské centrum v jižních Čech bude zavřené zítra, ve čtvrtek 22. února.

Pro vánoční dárky do IGY

15.prosince » Móda
Nové IGY postupně otevírá zbývající obchody a dává vám tak jedinečnou příležitost nakoupit všechny své vánoční dárky v moderním prostředí, a k tomu třeba ještě vyhrát mIGYlion!

Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa

16.listopadu » iDNES.cz
Nové IGY přivedlo do Českých Budějovic hned několik značek, které se na jihu Čech objevují vůbec poprvé. Za nájem platí desítky tisíc korun měsíčně, ale rozšířené obchodní centrum je pro firmy atraktivní adresou. Další články k tématu: Nové multik...

Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa

16.listopadu » iRegiony Impuls
Nové IGY přivedlo do Českých Budějovic hned několik značek, které se na jihu Čech objevují vůbec poprvé. Za nájem platí desítky tisíc korun měsíčně, ale rozšířené obchodní centrum je pro firmy atraktivní adresou.

Nové IGY v Českých Budějovicích otevřelo. Je největším obchodním centrem na jihu Čech

Nové multikino, přes sto obchodů nebo kavárny a restaurace. To vše nabídne rozšířené obchodní centrum IGY na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Provoz zahájilo v pátek dopoledne.

Calzedonia, Ecco, Terranova a další značky konečně na jihu Čech - otevírá se NOVÉ IGY

1.listopadu » Móda
Obyvatelé Jihočeského kraje a zejména Českých Budějovic se konečně dočkají. 3. listopadu otevře svou nově přistavenou část největší jihočeské obchodní centrum IGY.

Nové IGY v Budějovicích otevře v listopadu. Úpravy začaly před rokem a půl

20.září » iDNES.cz
Dokončené IGY Centrum na českobudějovické Pražské třídě se otevře za měsíc a půl, konkrétně v pátek 3. listopadu. Stavba nové budovy a rekonstrukce současné, která funguje 11 let, vyjde dohromady na 750 milionů korun. Další články k tématu: Budějo...

Nové IGY v Budějovicích otevře v listopadu. Úpravy začaly před rokem a půl

20.září » iRegiony Impuls
Dokončené IGY Centrum na českobudějovické Pražské třídě se otevře za měsíc a půl, konkrétně v pátek 3. listopadu. Stavba nové budovy a rekonstrukce současné, která funguje 11 let, vyjde dohromady na 750 milionů korun.

Multikino CineStar bude v novém IGY centru. Skončí ve Čtyřech Dvorech?

22.března » iRegiony Impuls
Společnost CineStar bude provozovat multikino s devíti sály v rozšířeném centru IGY na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Potvrdila to manažerka budějovického CineStaru Svatava Kopečková. Investoři dosud provozovatele komplexu tajili.
Leoš Mareš - Český moderátor a zpěvák

Tato informační stránka o Iga Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iga Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes