15
new stories - click to show

Miroslav Zavičár

Related to

Hodnocení uživatelů: Konec stříbrného věku (Divadlo v Dlouhé) - 80 % [Lukáš Jeníček]

6.October » i-divadlo.cz
Jednalo se o první scénické čtení, které jsem v Dlouhé viděl, a jak bývá zvykem, nezklamalo. Na druhou stranu mě zas tak moc nenadchlo, ale to se rozhodně netýká hereckých výkonů členů souboru, spíš satirického textu. Herci hráli vší silou, vyzdvi...

Tisíce lidí se dívaly na záznam Villona F.

27.April » idobryden.cz
Druhým z archivních pokladů, které na svém facebookovém profilu vždy ve středu večer vysílá Slovácké divadlo, byla hudební inscenace Villon F. (Na krk oprátku ti věší).

Ve středu večer odvysílá Slovácké divadlo záznam hudební inscenace Villon F.

21.April » Novinky.cz
Každou středu od 20 hodin vysílá Slovácké divadlo na facebookových stránkách záznam některé ze svých slavných inscenací. Ve středu 22. dubna přijde řada na původní českou hru Villon F. (Na krk oprátku ti věší).

Konec stříbrného věku

18.February » Divadelní noviny
Režisér Adam Skala ve spolupráci s dramaturgem Martinem Satoranským adaptovali v Dlouhé román Konec stříbrného věku jako polemiku o vztahu japonské (a u nás spíše prezentované pseudojaponské) kultury.

Jasutaka Cucui: Konec stříbrného věku/Divadlo v Dlouhé

Kromě „klasické dispozice“ jeviště plus hlediště disponuje pražské Divadlo v Dlouhé také dalším hracím prostorem, v úrovni balkonů se nachází kavárna, kde lze realizovat cyklus Krátká Dlouhá, eventuálně projekty „slovenské sekce“, neboť v divadle ...

Hodnocení uživatelů: Furianti (Klicperovo divadlo Hradec Králové) - 60 % [AdelOne]

22.January » i-divadlo.cz
Milé, aktuální pojetí známé klasiky. Neurazí. Několikrát jsem se slušně pobavila. Herecky zaujala Natálie Holíková, Miroslav Zavičár, Martina Nováková. Jiří Zapletal opět "stejno-stejně přehrává"

Hodnocení uživatelů: Bratři Karamazovi (Klicperovo divadlo Hradec Králové) - 80 % [AdelOne]

21.January » i-divadlo.cz
85%- Překrásná Skutrovská scéna. Herecky zaujali Jiří Zapletal (dle mého názoru jeho životní role), Jan Sklenář a především Miroslav Zavičár jehož Ivan poutal mou pozornost celou dobu. Jakoby mu za krkem seděla celá bolest jeho rodiny. Za zmínku s...

Konec stříbrného věku: mrazivé řešení důchodové krize

18.January » Kulturio.cz
Divadlo v Dlouhé obohatilo svůj repertoár o další inscenaci ze sekce Krátká Dlouhá. The post Konec stříbrného věku: mrazivé řešení důchodové krize appeared first on Kulturio.cz .

Sonety: O lásce bez sexu a o sexu bez lásky

30.November » Kulturio.cz
Divadlo v Dlouhé uvedlo svou první premiéru této sezóny. Pod dramatizací Shakespearových Sonetů je podepsáno umělecké duo SKUTR. The post Sonety: O lásce bez sexu a o sexu bez lásky appeared first on Kulturio.cz .

Soňa Červená: Stýskání zažehnáno

5.May » Opera PLUS
Četba ze stejnojmenné knihy, ve které účinkují Soňa Červená, Pavlína Štorková a Miroslav Zavičár, byla vydaná na 2 CD v rozhlasová úpravě a režii Jana Sklenáře. The post Soňa Červená: Stýskání zažehnáno appeared first on OperaPlus .

Tato informační stránka o Miroslav Zavičár zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Zavičár" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes