Hynek Zdeněk

Vztahuje se k

Máma i táta pomáhají lidem, teď potřebují pomoc pro Davídka (2): Rakovina mu požírala ledvinu

16:16 » Blesk.cz
Jsou zvyklí pomáhat a zachraňovat lidské životy. Tatínek Davídka (2) je řidičem u záchranné služby, maminka donedávna pomáhala pacientům v nemocnici jako zdravotní sestra. Nyní už nemůže, svou péči plně věnuje nemocnému synovi. Záchranáři-kolegové...

Dostal infarkt, zavolal si záchranku a omdlel: Z nepřístupného lesa ho nesli hasiči ve vaně

15:06 » Blesk.cz
Extrémně náročný byl zákrok hasičů a zdravotníků v lese u Brna. Zkolaboval tam muž středního věku a sanitka k němu nedokázala projet terénem. Záchranáři ho museli nést 1,5 kilometru ve speciální vaně.

Ženu v Brně zbil do krve expřítel: Rozbitý obličej je podle policie „v pohodě“...

10:58 » Blesk.cz
„Rychle tam běžte! Nějaký muž napadl ženu, vyhrožuje jí a teče tam krev!“ Ani chvíli neváhali v neděli po šesté hodině ráno brněnští strážníci, když je oslovila s naléhavou výzvou kolemjdoucí v centru města. Okamžitě vběhli do Josefské ulice, kde ...

V sobotu se vyhněte Veselí nad Moravou, kvůli opravě přejezdu najedou řidiči desítky kilometrů navíc

15.února » Blesk.cz
Dopravní komplikace čekají v sobotu řidiče na silnici I/55 ve Veselí nad Moravou. Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) totiž uzavře důležitý přejezd v městské části Zarazice. Cestující Českých drah budou mezi Veselím a Bzencem přepraveni autobusy.

Chřipka na jižní Moravě zabila už pět lidí, počet nakažených opět stoupl

15.února » Blesk.cz
Už pět lidských životů si vyžádala od počátku února chřipka na jižní Moravě. Zatímco počet nakažených respiračními potížemi klesl, u chřipky došlo k dalšímu nárůstu. Nejvíc nemocných evidují hygienici u lidí v produktivním věku.

Osvětlené kolo nepomohlo: Cyklista nepřežil srážku s osobním autem

14.února » Blesk.cz
Dbal na téměř všechna bezpečnostní rizika. Kolo měl vybavené odrazkami a byl i řádně osvětlen. Přesto to cyklistovi († 60) nepomohlo. U Olbramovic na Znojemsku ho ve středu po osmnácté hodině srazilo osobní auto. Muž nepřežil, neboť neměl na hlavě...

Přejel ženu († 81) na přechodu pro chodce: Do vězení ho dostala až karta řidiče

13.února » Blesk.cz
Loni přejel ženu († 81) na přechodu pro chodce. Ta za pár hodin zemřela. Okresní soud Miloslava Vaculíka (37) přesto potrestal jen podmínkou. Do vězení ho poslal až krajský soud v Brně. Rozsudek je pravomocný, existuje proti němu už jen dovolání, ...

Šetřílci ujíždí z parkoviště bez placení: Pokuta může být dvěstěkrát vyšší!

12.února » Blesk.cz
Je tam parkování doslova za hubičku. Za tři hodiny zaplatí řidič pouhých deset korun. Celodenní odstavení auta na parkovišti u břeclavské nemocnice vyjde levněji než hodina v centru Brna. Někteří řidiči v Břeclavi přesto nechtějí platit a ujíždějí...

Vlak u Brna srazil malou školačku! Policie šetří příčinu tragédie

11.února » Blesk.cz
Osobní vlak u Tetčic na Brněnsku srazil v pondělí dopoledne nezletilou dívku. Na místě zemřela. České dráhy kvůli tragédii na několik hodin zcela uzavřely trať mezi Brnem a Jihlavou.

Vlak u Brna srazil nezletilou dívku! Policie šetří příčinu tragédie

11.února » Blesk.cz
Osobní vlak u Tetčic na Brněnsku srazil v pondělí dopoledne nezletilou dívku. Na místě zemřela. České dráhy kvůli tragédii zcela uzavřely trať mezi Brnem a Jihlavou.

Vypadla z okna, nebo jí někdo pomohl? Mrtvá žena ležela ráno na chodníku v Brně

7.února » Blesk.cz
Podezřelé úmrtí vyšetřují jihomoravští policisté. Na Jiráskově ulici v Brně ležela ve čtvrtek brzy ráno mladá žena. Nepřežila pád z okna. Kriminalisté nyní zkoumají co bylo příčinou jejího úmrtí.

Bílá lvíčata z Hodonína si zvykají na otce: Máma ale bedlivě hlídá, aby jim neublížil

7.února » Blesk.cz
Nejdřív se jen slyšeli, později se zvědavě prohlíželi přes sklo. Dvouměsíční samičky lvů jihoafrických jsou konečně se svým tátou. Máma ale zůstává ostražitá. Hlídá, aby jim něco neudělal.

Tato informační stránka o Hynek Zdeněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hynek Zdeněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes