Hynek Zdeněk

Vztahuje se k

Měl sklízet kukuřici, ale blafnul a shořel: Škoda na kombajnu je přes čtyři miliony

25.září » Blesk.cz
Měl sklízet na poli uschlou kukuřici, jenže něco bylo špatně. V pondělí večer začal u Pasohlávek hořet kombajn. Hasiči sice přijeli rychle na místo, ale žár byl tak velký, že ze stroje zůstal jen nepoužitelný vrak.

Všechno vyřešíme! 14 dní před volbami Brno náhle ví jak na diametr, hokejovou halu i velodrom

21.září » Blesk.cz
Tak tomu se říká načasování. Na 25. září svolává brněnský magistrát mimořádné zastupitelstvo. Slibuje vyřešení kolejového diametru, výstavbu nové hokejové haly i cyklistického velodromu! Otázkou je, proč je radnice ochotná a schopná řešit letité p...

V brněnské přehradě našli tělo modeláře! Plaval pro letadýlko, které mu uvízlo na hladině

21.září » Blesk.cz
Nejdřív se bavil ovládáním letadýlka u brněnské přehrady. Pak mu ale spadlo do vody a modelář se rozhodl pro něho doplavat. Bylo to ale nad jeho síly. Ve čtvrtek před 19. hodinou se začal topit na Brněnské přehradě. Na místo okamžitě vyjely všechn...

V brněnské přehradě našli tělo muže! Ochlazení ho stálo život

21.září » Blesk.cz
Šel si zaplavat, ale zastihly ho přitom nějaké komplikace. Muž z Brna se ve čtvrtek před 19. hodinou začal topit na Brněnské přehradě. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranářské složky, ale plavci už bohužel nemohly pomoci.

Ochlazení ve vodě ho stálo život, muž se utopil v Brněnské přehradě

21.září » Blesk.cz
Šel si zaplavat, ale zastihly ho přitom nějaké komplikace. Muž z Brna se ve čtvrtek před 19. hodinou začal topit na Brněnské přehradě. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranářské složky, ale plavci už bohužel nemohly pomoci.

Sotva dostal řidičák, hned havaroval: Motorkář předjížděl kolonu přes plnou čáru

20.září » Blesk.cz
Měl výkonnou motorku, tak se mu nechtělo jet v koloně. Mladík (18) zavinil ve středu večer v Žádovicích na Hodonínsku dopravní nehodu, při níž zranil sebe i svého spolujezdce. Řidičský průkaz přitom dostal teprve před měsícem!

Superbiky v Brně končí! „Odstřelily" je milionové dluhy z letošního ročníku

20.září » Blesk.cz
Pět let trvalo, než se do Brna konečně vrátily. Odjely ale pouze jeden závod a už se z moravské metropole opět poroučí. Mistrovství světa superbiků se už na Masarykově okruhu nepojede, přestože přilákaly přes 50 tisíc návštěvníků.

Zuzana si odskočila na Kyjovsku do lesa: Našla 200 hřibů!

19.září » Blesk.cz
Když vyrazila Zuzana Bořecká (26) po víkendu do lesa na houby, moc si od toho neslibovala. Byla smířená s tím, že je houbaři už vše vysbírali. Jak se mýllila! Našla tolik hub, že je měla problém pobrat.

Herečka tahala z vaginy českou vlajku: Slušní lidé dostali pokutu 126 tisíc

19.září » Blesk.cz
Pořádně tučnou pokutu se rozhodl udělit členům hnutí Slušní lidé brněnský magistrát. Souhrnou částkou 126 tisíc korun je trestá za to, že v květnu přerušili divadelní hru Naše násilí a vaše násilí. Ježíš Kristus v ní znásilňuje muslimskou ženu a m...

Rezidentní parkování v Brně ničí živnostníky: Přichází o kšeft, nikdo k nim nemůže přijet

19.září » Blesk.cz
Podle podnikatelů je nový systém rezidentního parkování v Brně naprostá hrůza! Zákazníci si u nich objednají svatební dort či kytici, ale nemají si je pak jak vyzvednout. Do centra města je nikdo kvůli parkovacím zónám nepustí. Živnostníci přicház...

"Odborníci" likvidovali ve škole čpavek a rozbili lahev: 75 dětí muselo pryč

19.září » Blesk.cz
Zkrácenou výuku mělo v úterý více než 70 žáků základní školy v Modřicích u Brna. Škola potřebovala zlikvidovat ze svého skladu nebezpečné látky a sama si na to netroufala. Objednala si proto odborníky, kteří si ale při práci počínali jako Pat a Ma...

Srazil se traktor a dvě auta: Sanitka odvážela zraněné dítě

19.září » Blesk.cz
Přibližně na hodinu byla v úterý večer zablokována silnice v ulici Černovická v Brně. Po srážce dvou osobních aut a traktoru s připojeným diskovým podmítačem bylo zraněno dítě. Škoda půjde do statisíců korun.

Tato informační stránka o Hynek Zdeněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hynek Zdeněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes