Petr Hladký

Related to

Znojemští strážníci na besedě u seniorů

10.February » Znojmo
Seniory v Domě s pečovatelskou službou na ulici Vančurova ve Znojmě včera navštívili preventisté Petr Hladký, Eva Smutná a okrskář Jiří Půst z Městské policie Znojmo.

VIDEO: Pobodání důchodce ve Znojmě: jde o pokus o vraždu, míní kriminalisté

29.October » Blanenský deník
Znojmo /FOTO, VIDEO/ – Nožem zaútočil na dvaasedmdesátiletého muže. Ten skončil s vícečetými bodnořeznými poraněními v nemocnici. Podle nejnovějších informací krajští kriminalisté pondělní útok ve Znojmě, o němž Znojemský deník Rovnost už informov...

Běsnící bosý muž ve Znojmě pobodal seniora a skončil na psychiatrii

29.October » iRegiony Impuls
Jako smyslů zbavený řádil v pondělí ve Znojmě bosý muž v kraťasech, který s nožem a kleštěmi v rukou napadal kolemjdoucí a jednoho z nich vážně zranil. Po dopadení byl útočník převezen na psychiatrii.

Běsnící bosý muž ve Znojmě pobodal seniora a skončil na psychiatrii

29.October » iDNES.cz
Jako smyslů zbavený řádil v pondělí ve Znojmě bosý muž v kraťasech, který s nožem a kleštěmi v rukou napadal kolemjdoucí a jednoho z nich vážně zranil. Po dopadení byl útočník převezen na psychiatrii. Další články k tématu: VIDEO: Znojmem se toula...

Noční honička ve Znojmě: zdrogovaný řidič ujížděl přes pěší zónu v Horním parku

19.September » Znojemský deník
Znojmo /VIDEO/ – Nebezpečně se choval řidič fordu, kterého v noci na středu chytili znojemští strážníci. Muž pod vlivem drog ohrožoval okolí, když nejprve jezdil ve městě v protisměru a při honičce s městskou policií dokonce vjel do pěší zóny v Ho...

Noční honička ve Znojmě: Narkoman bez řidičáku ujížděl strážníkům pěší zónou v parku

19.September » Blesk.cz
Jako šílenec si v noci z úterý na středu počínal narkoman (33) ve Znojmě. Strážníky na sebe upozornil projetím jednosměrky v protisměru. Když ho chtěli zastavit, dupl na plyn a ujížděl po pěší zóně parkem.

Otravné botičky mizí, strážníci místo nich tisknou nepromokavé pokuty

11.September » iDNES.cz
Strážníci na jižní Moravě se pomalu zbavují přízviska botičkáři. Toto motoristy nenáviděné zařízení pomalu přestávají používat v Brně, ve Znojmě už botičky nepoužívají vůbec. A v Mikulově přecházejí na pokuty z termotiskárny. Další články k tématu...

Otravné botičky mizí, strážníci místo nich tisknou nepromokavé pokuty

11.September » iRegiony Impuls
Strážníci na jižní Moravě se pomalu zbavují přízviska botičkáři. Toto motoristy nenáviděné zařízení pomalu přestávají používat v Brně, ve Znojmě už botičky nepoužívají vůbec. A v Mikulově přecházejí na pokuty z termotiskárny.

Hloupý recidivista: S kradenými palmičkami se skrýval v telefonní budce bez dveří

9.August » Blesk.cz
Jako na Riviéře to zřejmě doma chtěl mít recidivista (61) ze Znojma. Pod rouškou tmy se vydal na místní náměstí, kde z květináčů kradl malé palmy. Když k němu přijeli strážníci, snažil se jim schovat do telefonní budky. Neuvědomil si přitom, že ta...

Opilý muž při hádce napadl manželku

5.August » Znojemský deník
Znojmo – Uklidňovat napadenou ženu a zabránit dalšímu konfliktu museli znojemští strážníci koncem uplynulého víkendu. Manželé se hádali tak intenzivně, že na ně sousedé zavolali strážníky.

Pod rouškou tmy sedl opilý za volant a odjel. Netušil, že ho sleduje kamera

1.August » Znojemský deník
Znojmo – Po půlnoci vyšel z diskotéky a sedl za volant. V tu chvíli asi netušil, že ho sleduje kamera znojemských strážníků. Když strážníci auto zastavili, zjistili, že je řidič opilý a navíc bez dokladů.

Za hloupost se platí: Opilá slečna si zalaškovala na autech strážníků, hrozí jí trestní stíhání

29.July » Blesk.cz
Tenhle červencový tah nočním Znojmem mladé ženě (26) pořádně zhořkl. Vyprovokována dvojicí kumpánů a množstvím alkoholu si vyzkoušela skok vysoký po kapotách dvou služebních aut místních strážníků. Teď má i díky kamerám docela solidní malér na triku.
Josef Knotek - Soudce
Ondřej Havlín - Bývalý soudce a diplomat

Tato informační stránka o Petr Hladký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hladký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes