Petr Hladký

Vztahuje se k

Znojemští strážníci chytili zdrogovanou řidičku. Už počtvrté

22.ledna » Znojemský deník
Znojmo – Řidičku, o které vědí, že je uživatelkou drog a řídí pod jejich vlivem, dopadli v sobotu znojemští strážníci. Zdrogovaná řídila už po čtvrté.

Na nádraží napadl muž svoji přítelkyni

18.ledna » Znojemský deník
Znojmo – Ke konfliktu mezi mužem a ženou na perónu vlakového nádraží ve Znojmě spěchali ve čtvrtek ráno znojemští strážníci.

Útočník jednoho muže napadl, druhého obral o peníze. Další násilník bil protivníka do hlavy.

Na Klášterní ulici ve Znojmě oslovil hlídku městské policie mladík, který uvedl, že byl před chvílí fyzicky napaden a že již telefonicky volal na linku 158. Strážníci mu nabídli, aby nastoupil do služebního vozidla, ukázal místo činu a případně po...

Bil protivníka pěstí do hlavy, pak dělal jakoby nic

Znojmo – Ke rvačce, do které se zapojilo více lidí, vyjížděli v sobotu tři hodiny po půlnoci k diskotéce na rohu Mariánského náměstí a ulice 17. listopadu znojemští strážníci. V pondělí o tom informoval preventista Městské policie Znojmo Petr Hladký.

Pomáhala prostitutkám nebo zneužívaným. Terénní služba Magdala v lednu skončí

6.prosince » Znojemský deník
Znojmo – O přímou pomoc přijdou ženy, které kdokoli nutí k prostituci nebo je jakkoli zneužívá. Do jiné služby Oblastní charity Znojmo totiž přejdou dvě pracovnice, které až dosud byly součásti sociální služby charity s názvem Magdala.

Udeřila zima, u výpadovky na Vídeň se rojí prostitutky: Strážníci je pokutují

30.listopadu » Blesk.cz
Rekordní týden zaznamenali strážníci ve Znojmě, kteří se zaměřili na potírání sexu na veřejnosti. Zatímco od začátku roku až do minulého týdne pokutovali za prostituci 21 lidí - žen i jejich zákazníků, jen za minulý týden jich přibylo dalších šest...

Bývalý hotel využijí úředníci, děti a možná i strážníci

21.listopadu » Znojemský deník
Hrušovany nad Jevišovkou – Nové kanceláře dokončili a společenský sál začínají opravovat řemeslníci v bývalém hotelu na náměstí v Hrušovanech nad Jevišovkou na Znojemsku. Opravy platí město, které hotel před třemi lety koupilo.

Muž si spletl jména žen, uraženou partnerku pak napadl v kostele

20.listopadu » iRegiony Impuls
Na služebně znojemské městské policie hledala útočiště žena, kterou její partner napadl v kostele. Jako důvod rozepře uvedla, že ji muž oslovil jménem své bývalé přítelkyně.

Muž si spletl jména žen, uraženou partnerku pak napadl v kostele

20.listopadu » iDNES.cz
Na služebně znojemské městské policie hledala útočiště žena, kterou její partner napadl v kostele. Jako důvod rozepře uvedla, že ji muž oslovil jménem své bývalé přítelkyně. Další články k tématu: Mobil jsem hodil do tmy, ne na přítelkyni, hájí se...

Bitka v kostele! Muž oslovil milenku jménem bývalé přítelkyně a bylo zle

19.listopadu » Blesk.cz
Své partnerky by zřejmě raději neměl měnit muž ze Znojma. Má totiž evidentně problém pamatovat si jejich jména. Když tu současnou oslovil jménem té předešlé, vznikl konflikt. Navíc v kostele! Museli ho vyřešit až strážníci.

Žena nepustila přítele domů, protože šel na pivo. Museli přijet strážníci

16.října » iDNES.cz
Případ muže, který se dobýval do bytu své přítelkyně, řešili o víkendu znojemští strážníci. Nakonec se ukázalo, že partnerka nechtěla druhovi otevřít proto, že bez jejího svolení vyrazil do hospody. Další články k tématu: Muže vyhnala hádka s part...

Žena nepustila přítele domů, protože šel na pivo. Museli přijet strážníci

16.října » iRegiony Impuls
Případ muže, který se dobýval do bytu své přítelkyně, řešili o víkendu znojemští strážníci. Nakonec se ukázalo, že partnerka nechtěla druhovi otevřít proto, že bez jejího svolení vyrazil do hospody.
Josef Knotek - Soudce
Ondřej Havlín - Bývalý soudce a diplomat

Tato informační stránka o Petr Hladký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hladký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes