15
new stories - click to show

Pavel Kovařík

Related to

Jurečka to přehnal. Chceme jeho hlavu!

18.November » blog.idnes.cz
Šéf lidovců Marian Jurečka přistižen s pivem na ulici. Porušil vládní nařízení, a proto by měl vyvodit důsledky. Zastavme to, dokud je čas.

Jak symbolické. Vláda nadělila lidem k 17. listopadu fronty

17.November » Pravý prostor
PAVEL KOVAŘÍK Vláda se rozhodla zase o něco víc zkomplikovat lidem život. Na nákupy si vezměte půl dne volna a dobře se oblečte. Ve frontě před obchodem si totiž hezky postojíte. A doufejte, že v té frontě nechytnete to čínské zvířátko. Hra na “be...

Zaplaví Znojmo migranti?

6.October » blog.idnes.cz
Asi se to může stát. Podle znojemského starosty Jana Groise totiž toto nebezpečí visí reálně ve vzduchu. Jenže co když se starosta tohoto jihomoravského okresního města prostě jen zbláznil?

Volební souboj: Do Senátu chtějí za Znojemsko poprvé v historii dvě ženy

18.September » Znojemský deník
Sedm osobností bude usilovat o post senátora za volební obvod Znojmo v říjnových volbách. Podle odborníků může řada z nich ještě překvapit.

Vyhazov historika z muzea: stovky lidí kvůli Jiřímu Kacetlovi podepsaly petici

12.September » Znojemský deník
Více než tři sta podpisů lidí z České republiky i ze zahraničí se za čtyřiadvacet hodin objevilo pod peticí, která nesouhlasí s výpovědí pro znojemského historika Jiřího Kacetla z jeho místa v Jihomoravském muzeu ve Znojmě.

Soud zprostil obžaloby muže, který měl jít do vězení za tragický výbuch plynu

22.July » iDNES.cz
Krajský soud v Plzni zprostil obžaloby obchodníka s plynem Pavla Kovaříka, který dostal loni u tachovského okresního soudu tři roky vězení. Podle žalobce věděl o tom, že jeden z jeho zaměstnanců provádí ve skladu nedovolené přepouštění plynu, při ...

Za smrtící výbuch nejdřív vězení, pak zproštění

22.July » Novinky.cz
Když loni v říjnu poslouchal u tachovského okresního soudu rozsudek, podle kterého má za obecné ohrožení strávit tři roky ve vězení, do očí se mu draly slzy. V úterý při odvolacím řízení u Krajského soudu v Plzni už ale měl Pavel Kovařík ve tváři ...

Za útratu dostanou odměnu, nápad ze Znojma rozšíří do celého regionu

16.June » iRegiony Impuls
Znojemská kampaň Zadax propojující pamětihodnosti města a podnikatele má takový úspěch, že zaujala i lidi z okolí. Obdobná novinka se proto o prázdninách rozšíří do celého regionu díky speciální kartě pro turisty.

Posezení venku se podnikům prodraží. Možná skončí jediná zahrádka na náměstí

21.February » Břeclavský deník
Najít o horkém letním večeru bar či vinotéku, kde by si lidé mohli dát skleničku vína nebo drink pod širým nebem, bude podle mnohých restauratérů v centru Břeclavi možná problém. Důvodem je několikanásobné zvýšení poplatků za užívání veřejného pro...

Znojmo prodává pozemky k podnikání. U Oblekovic

27.January » Znojemský deník
Jeden z posledních vlastních pozemků, který je určen pro výrobu, nabízí k prodeji znojemská radnice. Více než sedm tisíc čtverečních metrů nabízí za minimální nabídkovou cenu sedm set korun za metr.

FOTO, VIDEO: Slepice, králíci i holubi lákají do Želčan na jižním Plzeňsku

18.January » Plzeňský deník
Tři stovky lidí přišly v sobotu na první letošní chovatelskou výstavu na Plzeňsku. Ve svém areálu v Želčanech ji pořádají členové Českého svazu chovatelů z Chválenic.

Vranov znovu nabízí Klatovku. Přidá i pozemky

3.January » Znojemský deník
Vranov nad Dyjí – Někdejší zotavovnu a penzion Klatovka znovu nabízí ze koupi radnice ve Vranově nad Dyjí. Tentokrát kupci mohou získat větší pozemek, městys ale také zvedla požadovanou minimální cenu.
Pierre Brice - Francouzský herec a zpěvák

Tato informační stránka o Pavel Kovařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Kovařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes