Jan Ziegler

Vztahuje se k

Jan Ziegler: Tomio Okamura podporuje příliv islamistů do ČR

Ale možná o tom neví. Nebo možná ví, a pak by to bylo horší. U něho člověk totiž nikdy neví, protože on se kdysi hlásil k TOP 09 a ODS, chtěl zaměstnávat cizince, protože prý pracují líp než Češi, a chválil islám.

Jan Ziegler: Potvrzeno, civilní letadlo nad Ukrajinou sestřelili Rusové

24.května » ParlamentniListy.cz
Mezinárodní vyšetřovací komise dnes jasně prokázala, že let MH-17 malajských aerolinií nad Ukrajinou sestřelila ruská armáda. Při této tragédii zemřelo téměř 300 lidí. Ovšem ruská vina byla jasná od počátku.

Jan Ziegler: Vzpomínka na statečnou Milenu Jesenskou

23.května » ParlamentniListy.cz
Děkuji České televize za včera na ČT2 odvysílaný hraný dokument Kolem Mileny Jesenské, který připomněl mimořádné životní osudy této odvážné ženy. Týrali ji komunisté, a nakonec zemřela v nacistickém koncentráku.

Jan Ziegler: Národní divadlo zařídili císař a šlechta

22.května » ParlamentniListy.cz
Je to jeden z trvale omílaných národních mýtů, jak si Češi naspořili na Národní divadlo. Kdyby to záleželo jen na drobných přispěvovatelích, tak mám obavy, že Zlatá kaplička dodnes nestojí.

Jan Ziegler: Izraelci jsou ve své zemi právem a legálně

21.května » ParlamentniListy.cz
Štvou mě pomluvy, že se Židé prý zmocnili své současné domoviny násilím a ukradli cizí majetek. To není pravda! Izraelci se usídlovali na opuštěných místech a svůj majetek kupovali od původních majitelů za místně obvyklé ceny.

Jan Ziegler: Škoda kluci, ale přesto děkujeme

18.května » ParlamentniListy.cz
Čeští hokejisté prohráli ve čtvrtfinalé hokejového MS s USA těsně 3:2. Je to smůla, další rok bez medaile, která letos vzhledem k síle mužstva být mohla. Nicméně ostudu si naši hráči neudělali.

Jan Ziegler: Ruský Krym je pro podnikání katastrofou

16.května » ParlamentniListy.cz
Tvrdí to majitel tamní unikátní soukromé zoologické zahrady Oleg Zubkov. Je to Rus, který v referendu hlasoval pro připojení k Rusku a čekal, že bude líp než za ukrajinské vlády. Nyní přiznává, že se těžce zklamal.

Jan Ziegler: Blahopřání Izraeli k jeho narozeninám

15.května » ParlamentniListy.cz
Milý židovský státe, přeji Ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu významnému výročí a mnoho dalších úspěšných let. Sousední státy by si měly uvědomit, že míru nedosáhnou násilím a Jeruzalém je Tvé nedělitelné hlavní město.

Jan Ziegler: Pastrňák není povinen se bavit s ruskými novináři

13.května » ParlamentniListy.cz
Zdá, se že ruský web Sport.express neunesl porážku Rusů s českými hokejisty a naříká nad údajným nesportovním chováním Čechů. K potyčkám prý došlo mezi fanoušky a Češi těm ruským nadávali.

Pravda o podílu Ameriky na naší svobodě

12.května » Pravý prostor
JAN ZIEGLER Je smutné i směšné zároveň, jak někteří jedinci stále papouškují komunistické lži o osvobození západních a jihozápadních Čech americkou armádou. Tito zoufalci však mají smůlu. V současné době je totiž důkazy usvědčují ze lži. Třeba tvr...

Jan Ziegler: Vzdejme hold obětem války a komunismu – sovětským válečným zajatcům

11.května » ParlamentniListy.cz
Řekl bych, že vojáci Rudé armády, kteří se dostali do německého zajetí, si zaslouží mimořádnou úctu, za to, co všechno museli vytrpět, a to nejen od Němců, ale také od vlastních, pro které to byli zrádci.

Bloger Ziegler: Zeman nahrává Rusku vědomě. Sověti v roce 1945 také unášeli lidi do gulagů a kradli

11.května » ParlamentniListy.cz
ROZHOVOR „Vážím si hrdinství obyčejných vojáků Rudé armády, kteří umírali v boji proti nacismu. Jenomže s nimi přišly také oddíly tajné policie SMĚRŠ, které z Československa unesly tisíce československých občanů do Sovětského svazu, kteří skončili...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jan Ziegler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Ziegler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes