15
new stories - click to show

Lubica Zlochová

Related to

Černá barva na talíři příliš neláká. Ale nenechte se odradit, radí Španělé a doporučují svoji černou rýži

9.August » Rádiožurnál
Pokrm černé barvy a na černé pánvi, vás asi na první pohled nezláká. Ale ochutnat byste ho určitě měli, doporučuje reportérka Lubica Zlochová.

Zápisník Lubice Zlochové

9.August » Rádiožurnál
Černá barva je oblíbená například v módě, ve Španělsku na ni ale narazíte i v gastronomii. Pokrm černé barvy a ještě k tomu na černé pánvi asi spíš odradí než přivábí.

Rybářům na břehu Atlantiku nejde jen o úlovek. Na pláž Punta Umbría jezdí prostě relaxovat

12.July » Rádiožurnál
Dva švagři, kteří žijí ve francouzské Seville, rádi chodí každou neděli rybařit ke břehům oceánu. Na pláž Punta Umbría se s nimi vypravila reportérka Ľubica Zlochová.

Zápisník Lubice Zlochové

12.July » Rádiožurnál
Dva švagři, kteří žijí ve španělské Seville, rádi chodí každou neděli rybařit k břehům oceánu. Připojila se i Lubica Zlochová.

Španělsko po konci nouzového stavu zachraňuje letní sezónu. Turisty do země láká i Nadal s Alonsem

23.June » Radiožurnál
Nouzový stav zavedený kvůli pandemii koronaviru trval ve Španělsku téměř sto dnů. Počty nově nakažených ale v posledních týdnech výrazně poklesly, v neděli tak jedna z nejhůře zasažených zemí v Evropě vstoupila do stavu takzvané „nové normality“ a...

Na Tři krále vrcholí ve Španělsku vánoční svátky. Děti dostanou dárky a naposledy si prohlédnou betlém

6.January » Český rozhlas
Ve Španělsku jsou místa, kde si ještě v neděli můžete naposledy prohlédnout betlémy a spojit to i s netradiční návštěvou. Spolupracovnice Radiožurnálu Lubica Zlochová se zašla podívat do domu manželů Castillových.
Filip VI. Španělský - Král španělský

Tato informační stránka o Lubica Zlochová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubica Zlochová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes