Richard Adam

Vztahuje se k

Zpěvák Richard Adam (†86): Přijde na pohřeb i Gott?

10:31 » Blesk.cz
Pohřeb zpěváka Richarda Adama (†86), který zemřel v sobotu, se koná přesně za týden (26. října) ve 13 hodin ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice.

Forum Karlín ožije hudbou slavných muzikálů, vystoupí Adam Plachetka a symfonický orchestr rozhlasu

18.října » Český rozhlas
Ve Foru Karlín v Praze ve středu večer zazní muzikálové melodie. Basbarytonista Adam Plachetka představí skladby z Cats, West Side Story nebo My Fair Lady. Doprovodí ho Symfonický orchestr Českého rozhlasu.

Zemřela hvězda Zdivočelé země Viola Zinková. Bylo jí 92 let

18.října » stars24.cz
Ve věku 92 let zemřela dnes ráno herečka Viola Zinková, bývalá manželka divadelního režiséra Jana Grossmana (1925-1993).

Smutná zpráva pro Karla Gotta: Smrt dalšího blízkého člověka!

16.října » Prásk!
V sobotu po dlouhé nemoci zemřel swingový zpěvák, který se proslavil v polovině 20. století. Byl také blízkým přítelem Karla Gotta (78). Ve věku 86 let v sobotu zemřela jedna z hvězd českého swingu 50. let Richard Adam, který byl slavný nejen u ná...

Česká legenda Yvetta Simonová (88) v slzách: Tíží ji u srdce, přišla o kamaráda

16.října » Super.cz
Odchod swingového zpěváka Richarda Adama velmi špatně nese jeho kolegyně, zpěvačka Yvetta Simonová. Na udílení cen Mistr zábavního umění jí do smíchu rozhodně nebylo.

Zemřel zpěvák Richard Adam (†86): Před smrtí požádal o rozvod po 50 letech manželství!

16.října » Blesk.cz
V době, kdy se Karel Gott (78) radoval z prestižní ceny, kterou v Německu dostal, umíral v Praze jeho dlouholetý kolega a souputník Richard Adam (†86). Swingový zpěvák podlehl ve své vile rakovině, se kterou už delší čas bojoval. Předtím ale ještě...

Zemřel zpěvák Richard Adam (†86) V posledním rozhovoru prozradil velké tajemství!

16.října » Biják.cz
Kdo by neznal slavnou písničku Tina Marie? Její interpret, bratranec známé herečky Jaroslavy Adamové (†87) a hvězda 50. a 60. let Richard Adam zemřel ve věku 86. let. V posledním rozhovori pro Blesk se rozhodl přiznat, že kdysi byl agentem CIA! Po...

Karel Gott (78): KRUTÁ SMRT KAMARÁDA

16.října » Aha!
Poslední přání se mu nesplnilo. Těžce nemocný zpěvák Richard Adam (†86), který byl slavný v Německu i doma ještě před nástupem Karla Gotta (78), se chtěl před smrtí rozvést. To se mu nepodařilo.

Zemřel zpěvák Richard Adam

16.října » Právo
Ve věku 86 let zemřel v sobotu zpěvák Richard Adam, který patřil k hvězdám českého swingu. Největší popularity dosáhl na přelomu 50. a 60. let, kdy k jeho hitům patřily písničky Páni kluci, Můj strýček, Cestář mlád nebo Sulika. Nejúspěšnější písni...

Zemřel Richard Adam (†86): Před smrtí chtěl rozvod!

16.října » Aha!
Poslední přání se mu nesplnilo. Těžce nemocný zpěvák Richard Adam (†86), který byl slavný v Německu i doma ještě před nástupem Karla Gotta (78), se chtěl před smrtí rozvést. To se mu nepodařilo.

Orlando Bloom a Cara Delevigne jsou v Česku!

15.října » stars24.cz
Pětadvacetiletá kráska původem z Británie, modelka Cara Delevigne, se u nás zdrží podle serveru expres.cz až několik týdnů kvůli natáčení nového mystického seriálu Carnival Row.
Petr Mach - Předseda Strany svobodných občanů

Tato informační stránka o Richard Adam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Adam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes