Richard Adam

Vztahuje se k

Bartošák, Špaček, Brabenec či Tvrdík. Známá jména na ODM

30.ledna » Hokej.cz
Slavné jméno kariéru nezaručí, ovšem správné hokejové geny do vínku přijdou vhod. Na Olympiádě dětí a mládeže se i letos ukazuje spousta hráčů, kteří mohou zkušenosti sbírat přímo od svých nejbližších.

Když v říjnu 2017 Česko smutnilo. Připomeňme si některé osobnosti

2.listopadu » prvnízprávy.cz
Vladimír Renčín, František Listopad, Richard Adam a další. To jsou jména umělců, kteří svojí smrtí v říjnu 2017 rozesmutnili nejenom své nejbližší, ale i své diváky, čtenáře a posluchače. Připomeňme si i některé další osobnosti, které Česko ztrati...

Gott na dně. Odešel mu další kamarád

30.října » NašeHvězdy.cz
Náš zlatý slavík zažívá jízdu nahoru a zase dolů, k optimismu potřebuje vážně pevné nervy. Jestliže v Německu získal prestižní cenu Zlatou slepici za celoživotní působení v médiích, radost Karlu Gottovi (78) vzápětí zkalila zpráva o úmrtí dlouhole...

Poslední rozloučení se zpěvákem Richardem Adamem (†86): Gott mu poslal kytici růží!

27.října » Aha!
Slavík na svého souputníka z počátku 60. let nezapomněl. Karel Gott (78) poslal do strašnické obřadní síně na pohřeb zpěváka Richarda Adama (†86) kytici bílých růží. Na stuze stálo dojemně: S úctou.

Pohřeb zpěváka Richarda Adama (†86): Zíma i Simonová se klaněli kamarádovi

26.října » Blesk.cz
Smuteční síní strašnického krematoria zněly výhradně jeho hity. Zpěvák Richard Adam (†86) odcházel na věčnost za zvuku svých písní. „Ríša už nemohl na nohy, ale pořád mu to krásně zpívalo,“ zavzpomínal Josef Zíma.

Zemřel spoluzakladatel skupiny Marilyn Manson

24.října » stars24.cz
Daisy Berkowitz (+49), vlastním jménem Scott Putesky, včera zemřel po dlouhých čtyřech letech boje s rakovinou.

Richard Adam - Swingový sukničkář, jehož písně milovali i v zahraničí

21.října » iREPORT.cz
Může se zdát, že hvězda českého swingu poloviny 20. století Richard Adam k rock'n'rollu příliš nepatří, ale nezapomínejme na to, že swingu propadli i takoví frajeři jako Robbie Williams, Michael Bublé nebo Justin...

Zpěvák Richard Adam (†86): Přijde na pohřeb i Gott?

19.října » Blesk.cz
Pohřeb zpěváka Richarda Adama (†86), který zemřel v sobotu, se koná přesně za týden (26. října) ve 13 hodin ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice.

Forum Karlín ožije hudbou slavných muzikálů, vystoupí Adam Plachetka a symfonický orchestr rozhlasu

18.října » Český rozhlas
Ve Foru Karlín v Praze ve středu večer zazní muzikálové melodie. Basbarytonista Adam Plachetka představí skladby z Cats, West Side Story nebo My Fair Lady. Doprovodí ho Symfonický orchestr Českého rozhlasu.

Zemřela hvězda Zdivočelé země Viola Zinková. Bylo jí 92 let

18.října » stars24.cz
Ve věku 92 let zemřela dnes ráno herečka Viola Zinková, bývalá manželka divadelního režiséra Jana Grossmana (1925-1993).

Smutná zpráva pro Karla Gotta: Smrt dalšího blízkého člověka!

16.října » Prásk!
V sobotu po dlouhé nemoci zemřel swingový zpěvák, který se proslavil v polovině 20. století. Byl také blízkým přítelem Karla Gotta (78). Ve věku 86 let v sobotu zemřela jedna z hvězd českého swingu 50. let Richard Adam, který byl slavný nejen u ná...

Tato informační stránka o Richard Adam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Adam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes