Jiří Adamíra

Vztahuje se k

Herec Langmiler (†83): Kvůli ženě se denně pral!

8.srpna » Aha!
Herec Josef Langmiler (†83) hrál v mnoha desítkách klasických českých filmů a seriálů. Nejvíce zazářil v Ženě za pultem. Zemřel před 10 lety a do poslední chvíle byl miláčkem kolegů i národa. Měl jen jednoho nepřítele!

10 let od smrti Josefa Langmilera (†83): Ženu mu přebral Adamíra, zmlátil ho jako psa!

8.srpna » Blesk.cz
Jeho podmanivým hlasem sváděl Peyrac Angeliku, sám si pak zahrál v desítkách klasických českých filmů a seriálů, zejména pak v Ženě za pultem. Herec Josef Langmiler (†83) zemřel před 10 lety a byl do poslední chvíle miláčkem kolegů i národa. Měl j...

Hana Maciuchová (70): Má nového přítele?

29.července » Aha!
Letos na jaře statečně porazila rakovinu prsu! Herečka Hana Maciuchová (70) si začala po prodělané nemoci více užívat života a dokonce se spekuluje, že má nového přítele. Herečka to sice nepotvrdila, ale ani nevyvrátila!

Pondělní dovolené poznamenaly sledovanost, ani jeden pořad nepřesáhl milion diváků

5.července » DigiZone.cz
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se probojovaly jen dva nezpravodajské pořady, série Panoptikum města pražského a film Líbáš jako ďábel. Přes milion diváků starších patnácti let se v pondělí ...

Poslechněte si 9 případů Sherlocka Holmese v Meteoru nebo ze záznamu zdarma

1.července » Centrum DETEKTIVKY
9 případů napsaných původně pro Meteor se Svatoplukem Benešem jako Holmesem poslouchejte na Dvojce od 2. července do 27. srpna každou sobotu v 8.05.

Devět vědeckých případů Sherlocka Holmese v Meteoru. Poslouchejte ZDARMA

29.června » Český rozhlas
O prázdninách se do Meteoru vracejí legendární případy Sherlocka Holmese. 9 případů, 1 Holmes, ale 5 Watsonů. A případy, kde hlavní roli hraje věda.

Devět případů Sherlocka Holmese v Meteoru. Poslouchejte ZDARMA

29.června » Český rozhlas
O prázdninách se do Meteoru vracejí legendární případy Sherlocka Holmese. 9 případů, 1 Holmes, ale 5 Watsonů. A případy, kde hlavní roli hraje věda.

Hlas z nádraží. Komu patří?

28.června » ČRo Karlovy Vary
Každý, kdo někdy cestoval vlakem, zná její hlas. Na internetu ji nazývají Andulou z nádraží. Ve skutečnosti jde o herečku Danuši Hostinskou-Klichovou.

Chystá snad uzdravující se Hana Maciuchová veselku? Tohle může být ženich!

16.června » Bleskově.cz
Vrabci na showbyznysové střeše si štěbetají, že Hana Maciuchová by se mohla stát vdanou paní. I když jejího Jiřího Adamíru, který zemřel před třinácti lety, už těžko někdo nahradí, herečka patrně došla k závěru, že by ráda „k někomu patřila“. S Ad...

Léto s Maigretem: Dvojka Českého rozhlasu nabídne 14 detektivek ZDARMA k poslechu

2.června » Centrum DETEKTIVKY
Léto s Maigretem: Dvojka Českého rozhlasu nabídne 14 detektivek ZDARMA k poslechu. Od 5.6. každou neděli odvysílá jednu z dramatizací s komisařem Maigretem.

Léto s Maigretem: všech 14 unikátních detektivek ZDARMA k poslechu

1.června » ČRo
Český rozhlas Dvojka připravil na letošní léto unikátní krimiseriál. Od začátku června každou neděli odvysílá jednu ze 14 dramatizací detektivních románů Georgese Simenona. S Rudolfem Hrušínským jako komisařem Julesem Maigretem. 14 detektivek vzni...

Tato informační stránka o Jiří Adamíra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Adamíra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes