Jiří Adamíra

Vztahuje se k

Závistiví spolužáci zařídili Eduardu Cupákovi vyhazov před dokončením školy!

Herec s nezaměnitelným hlasem Eduard Cupák (+64) prožil v dětství krutou tragédii. Ani jeho profesní začátky nebyly snadné. I když o jeho talentu nikdo nepochyboval, závistiví spolužáci mu zařídili vyhazov ze školy! Rané dětství měl Eduard Cupák, ...

To je ODPORNÉ! POHŘBILI Hanu Maciuchovou, která bojovala s rakovinou

23.února » Šíp
Oblíbená herečka Hana Maciuchová (71) má za sebou nejtěžší životní zkoušku. Podařilo se jí porazit zákeřnou rakovinu. Jenže to netušila, že už je ale dávno pohřbená. Podle jednoho internetového odkazu má být skoro 14 let mrtvá!

Jedno manželství rozbil Jiří Adamíra zvenku, druhé zevnitř!

2.února » NašeHvězdy.cz
Mimořádný herec s podmanivým hlasem, rodák ze středočeských Dobrovic Jiří Adamíra (+67) se kvůli své druhé ženě dokázal i poprat. Až po boku třetí, osudové partnerky ale prožil nejsilnější vztah. Jedna z historek z dětství Jiřího Adamíry vypráví o...

Herec Langmiler (†83): Kvůli ženě se denně pral!

8.srpna » Aha!
Herec Josef Langmiler (†83) hrál v mnoha desítkách klasických českých filmů a seriálů. Nejvíce zazářil v Ženě za pultem. Zemřel před 10 lety a do poslední chvíle byl miláčkem kolegů i národa. Měl jen jednoho nepřítele!

10 let od smrti Josefa Langmilera (†83): Ženu mu přebral Adamíra, zmlátil ho jako psa!

8.srpna » Blesk.cz
Jeho podmanivým hlasem sváděl Peyrac Angeliku, sám si pak zahrál v desítkách klasických českých filmů a seriálů, zejména pak v Ženě za pultem. Herec Josef Langmiler (†83) zemřel před 10 lety a byl do poslední chvíle miláčkem kolegů i národa. Měl j...

Hana Maciuchová (70): Má nového přítele?

29.července » Aha!
Letos na jaře statečně porazila rakovinu prsu! Herečka Hana Maciuchová (70) si začala po prodělané nemoci více užívat života a dokonce se spekuluje, že má nového přítele. Herečka to sice nepotvrdila, ale ani nevyvrátila!

Pondělní dovolené poznamenaly sledovanost, ani jeden pořad nepřesáhl milion diváků

5.července » DigiZone.cz
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se probojovaly jen dva nezpravodajské pořady, série Panoptikum města pražského a film Líbáš jako ďábel. Přes milion diváků starších patnácti let se v pondělí ...

Poslechněte si 9 případů Sherlocka Holmese v Meteoru nebo ze záznamu zdarma

1.července » Centrum DETEKTIVKY
9 případů napsaných původně pro Meteor se Svatoplukem Benešem jako Holmesem poslouchejte na Dvojce od 2. července do 27. srpna každou sobotu v 8.05.

Devět vědeckých případů Sherlocka Holmese v Meteoru. Poslouchejte ZDARMA

29.června » Český rozhlas
O prázdninách se do Meteoru vracejí legendární případy Sherlocka Holmese. 9 případů, 1 Holmes, ale 5 Watsonů. A případy, kde hlavní roli hraje věda.

Devět případů Sherlocka Holmese v Meteoru. Poslouchejte ZDARMA

29.června » Český rozhlas
O prázdninách se do Meteoru vracejí legendární případy Sherlocka Holmese. 9 případů, 1 Holmes, ale 5 Watsonů. A případy, kde hlavní roli hraje věda.

Hlas z nádraží. Komu patří?

28.června » ČRo Karlovy Vary
Každý, kdo někdy cestoval vlakem, zná její hlas. Na internetu ji nazývají Andulou z nádraží. Ve skutečnosti jde o herečku Danuši Hostinskou-Klichovou.

Tato informační stránka o Jiří Adamíra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Adamíra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes