Pamela Andersonová Kanadská herečka

Vztahuje se kČlánky

Tohle je sexy plavčice z Pobřežní hlídky? S padesátkou na krku byste ji nejspíš nepoznali

12:54 » Super.cz
Největší ikonou Pobřežní hlídky je samozřejmě Pamela Anderson (49) , ale seriál z prostředí kalifornské pláže nestál jen na jejích silikonech. V jeho obsazení se objevily i další kočičky, jimž náramně slušely červené plavky.

Setkání po letech. Hvězdy Pobřežní hlídky podpořily remake seriálu

24.dubna » Revue iDNES.cz
I po letech vypadají bývalé plavčice ze seriálu Pobřežní hlídka opravdu dobře. Kelly Packardová (42), Donna D'Errico (49), Erika Eleniaková (47) a Nancy Valenová (51) se společně sešly v Los Angeles, aby podpořily remake seriálu z 90. let. Další č...

Její "melouny" kdysi dobyly svět. Teď tahle velmi známá herečka šokuje svými politickými názory

22.dubna » ePortál
„Černý kůň“ prezidentských voleb Jean-Luc Mélenchon ve Francii si překvapivě získal podporu i ve Spojených státech, kde dokonce vznikla petice na jeho podporu. Podepsala ji celá řada známých tváří a mimo jiné i herečka Pamela Anderson.

Je to vůbec možné? Sexy herečka ze seriálu Pobřežní hlídka slaví v těchto dnech neuvěřitelné 45. narozeniny

20.dubna » Super.cz
Herečka Carmen Electra je pořád sexbomba, po které se každý heterosexuální muž musí ohlédnout s pootevřenými ústy, i kdyby šel zrovna za ruku s žárlivou manželkou.

Kde je bývalá sexbomba? Pamele Andreson se přelil silikon do podpaží a vypadala jako nafukovací panna!

20.dubna » eXtra.cz
Pamela Anderson (49) si už musí dávat pozor na to, kdy ji začnou fotit. Její snímky v poslední době nevypadají zrovna nejlépe a bez předchozích úprav to už asi nepůjde. Po party v londýnském baru to totiž byla vážně katastrofa.

Pamela Anderson (49) je pořád zatracená kočka, dokazují sexy fotky

19.dubna » Fanda
Známé sexbombě a „herečce“ Pamele Anderson už za měsíc bude 50 let. Ano, stárnutí zkrátka nezastaví ani tahle známá dračice. Nebo ano? Jen se podívejte na její poslední fotografie, které dokazují, že Pamela je pořád kost.

Pobřežní hlídka podle Andrey Verešové: I silikonová Pamela by bledla závistí!

15.dubna » Blesk.cz
Už týden si Andrea Verešová (36) užívá s rodinou na Maledivách. Slovenská kráska si pro dovolenou vybrala luxusní rezort, kde nabírá síly a nezapomíná se v různých plavkách fotit na sociální síť.

Chtěla jsem být exotická Barbie, řekla německá letuška a udělala ze sebe TOHLE!

14.dubna » eXtra.cz
Do světového obludária přibyla další bytost! Je jí bývalá letuška z Německa Martina Big, která tvrdí, že má největší prsa v Evropě. Navíc si tahle dokřupava osmažená blondýnka oblíbila pořádné opálení. Tuby melaninu do sebe vpravuje v požehnaném m...

Pamela mu tančila jako svůdná Salome! Slavný fotograf z ní nemohl spustit oči ani sundat ruce

13.dubna » Super.cz
Jak moc je blonďatá, tak moc je rozverná. Sexy hvězda, původem kanadská herečka, již proslavila role svůdné plavčice v seriálu Pobřežní hlídka, je stále k nakousnutí. Samozřejmě že si toho je Pamela Anderson (49) moc dobře vědoma.

Pamela Anderson pár týdnů před padesátkou ukázala dokonalé křivky (FOTO)

12.dubna » Odhaleno.cz
Kanadská kráska Pamela Anderson oslaví 1. července padesátku. Rozhodně to ale neznamená, že se přestane ukazovat v médiích nahá. Hvězda seriálu Pobřežní hlídka oslavila své téměř padesátileté tělo focením pro spodní prádlo Coco de Mer. A milovníci...

Luxusní sídla slavných: Jak bydlí Rihanna, Julia Roberts nebo Lady Gaga?

12.dubna » Dáma.cz
O honorářích, jaké pobírají slavní za své role ve filmech a seriálech, případně za koncerty a prodeje alb, se obyčejným smrtelníkům může jen zdát. Není proto divu, že je často investují do nejrůznějších sídel po celém světě. Jaké ale jsou jejich d...
Pamela Andersonová - Kanadská herečka

Tato informační stránka o Pamela Andersonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pamela Andersonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes