Pamela Andersonová Kanadská herečka

Vztahuje se kČlánky

Kdo je ta dáma se svalnatými stehny? Slavný hollywoodský hezounek!

24.března » Super.cz
Miláček dívčího publika se v novém traileru na celovečerní remake seriálu Pobřežní hlídka předvedl jak podezřele maskulinní dáma. Mnohem lépe bude na plátně vypadat jako chlap.

Veganství: Proč se pro něj rozhodly světové celebrity?

23.března » Ženy iPrimy
Móda, nebo nezbytný životní styl, který zachrání planetu i lidské tělo? Na veganství panují různé názory. Je ale pravda, že se k veganství hlásí stále více lidí, včetně těch velmi známých.

David Hasselhoff chytil s novou láskou druhou mízu: Takhle šťastný je se svou o 28 let mladší snoubenkou

16.března » Super.cz
Herec, jehož mužná chlupatá hruď patří k Pobřežní hlídce stejně neodmyslitelně, jako silikony Pamely Anderson, je charizmatickým mužem i v pokročilém věku. Jinak by přece David Hasselhoff (64) neulovil krásnou Hayley Roberts (36).

Pamela Anderson: Playboy byla univerzita, již jsem absolvovala se ctí

16.března » Odhaleno.cz
Školou života či přímo univerzitou označuje herečka Pamela Anderson svou spolupráci s magazínem Playboy. Nedávno se připojila ke kampani bojující proti pornu, ačkoli se sama pro zmíněný časopis několikrát svlékla a nechala fotografy mířit objektiv...

Pamela Anderson: Byla bych dobrou první dámou

15.března » Týden.cz
Kariéru založenou na svlékání už má hvězda Playboye za sebou. Tentokrát má Pamela Anderson mnohem vyšší cíle. Myslí si, že by klidně zvládla funkci první dámy! A to po boku její nové lásky, Juliana Assangera. Jenže ten má s vládou zatím jen problémy.

Má kromě prsou vylepšenou i tvář? Pamela Anderson zázračně omládla o 20 let

13.března » Super.cz
Mysleli jste si, že sexbomba 90. let už má své nejlepší roky za sebou? Pamela Anderson (49) nestárne, dokonce by se dalo říci, že jde vyloženě proti proudu času. Na nejnovějších fotkách vypadá jako svá mladší kopie.

@Work: Víc než zajímavý rozhovor s manažerkou externí komunikace a tiskovou mluvčí T-Mobile Martinou Kemrovou

13.března » Marie Claire
Nedávno jsem viděla na Facebooku fotky, kde lezete po horách nebo tančíte balet. A další den už píšete tiskovou zprávu o LTE, nejrychlejším internetu do telefonu. To je dost zajímavá kombinace... Co vás v životě nejvíc ovlivnilo? Že jsem dítě star...

Pamela Anderson: V Paříži opět poutaly pozornost její silikony

7.března » iHOT.cz
Je to už dvacet let, co se Pamela Anderson stala hvězdou díky seriálu Pobřežní hlídka. A její půvab přitahuje pozornost neustále. Není se co divit, že v Paříži, kde se stala tváří módní show punkové babičky Vivienne Westwood, byla zase za hvězdu.N...

Slavná zpěvačka tentokrát svá obdivovaná ňadra zahalila, zastínila ji o 23 let starší Pamela Anderson

6.března » Super.cz
Pařížský týden módy ozdobila hvězda Pobřežní hlídky, která i s padesátkou na krku hrdě vystavuje svá umělá ňadra, díky nimž se stala sexsymbolem. Pamela Anderson (49) v odvážných šatech trumfla i Ritu Oru (26) , která na přehlídku zvolila na své p...
Pamela Andersonová - Kanadská herečka

Tato informační stránka o Pamela Andersonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pamela Andersonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes