Jitka Asterová Česká herečka

Vztahuje se k


Články

Lada Nosková: Štěstí na talíři. Beseda a autogramiáda

15:02 » Informuji.cz
Již šestnáct let učí jako nutriční terapeut své klienty jíst zdravě,... | Brno - (2017-11-25 15:00:00 - 2017-11-25 00:00:00)

Sexy i po 50: Které české celebrity zrají jako víno?

21.listopadu » Dáma.cz
Už dávno neplatí, že ženské, které překročí padesátku, pečou buchty, starají se jen o vnoučata a obskakují manžela. Dnešní padesátnice jsou mladé duchem, starají se o svoje tělo a ani trochu nepřipomínají klimakterické diblíky, kteří bojují s čase...

Copak je to za rošťáka? Ani po nečekané svatbě dcera Asterové zjevně stále nedospěla

12.listopadu » Super.cz
Co je to za hubeného kluka, říkali si návštěvníci knihkupectví na pražském Václavském náměstí. Pokud spočinete na postavě v hnědé bundě v pánském stylu, otrhaných džínách a kulichu déle, všimnete si jistě, že se jedná o herečku Annu Linhartovou.

Sedmdesátka Švandová vypadá vedle Asterové jako její vrstevnice

11.listopadu » Expres.cz
Další články k tématu: Galerie těch nejvíce sexy padesátnic v Česku: Nejlépe vypadá ta nejstarší Švandová lítá v 70 letech venku bez make-upu a vypadá úchvatně Švandová v 70 jako modelka: Odhalila křivky a trumfla světové hvězdy! Konec obav a tráp...

Na večírku zapadla mezi hipstery. Jiřina Bohdalová sršela energií

5.listopadu » Super.cz
Na křtu knihy herečky a zapálené kuchařky Anny Kameníkové, dříve Linhartové, s názvem Řešíš/Hřešíš nechyběly známé osobnosti. Na akci zavítala Aňa Geislerová, objevil se zde expřítel Anny Zdeněk Piškula (19) a dorazila také Jiřina Bohdalová (86) .

Válka v rodině se nekoná. Víme, jak Asterová přijala informaci o svatbě své slavné dcery

3.listopadu » Super.cz
Když se letos v létě Anna Linhartová na sociálních sítích pochlubila, že je vdanou paní, tak tomu někteří nevěřili a jiní to považovali za žert. Je logické, že když jsme se s herečkou setkali na křtu její kuchařky Řešíš/Hřešíš, tak kromě vaření by...

Dcera Asterové po tajné svatbě poprvé vyvedla muže! Páni, to byla líbačka!

2.listopadu » Blesk.cz
Pět měsíců po utajené svatbě se Anna Linhartová (23), dnes už Kameníková, objevila poprvé ve společnosti se svým manželem. Herečka na něm mohla oči nechat a mladí manželé se před zraky ostatních vášnivě líbali.

Dcera Jitky Asterové se poprvé po tajné svatbě pochlubila manželem: A hned byla líbačka!

2.listopadu » Super.cz
Dcera Jitky Asterové (57) , herečka Anna Linhartová (23), se v červnu tajně vdala. Svého manžela, který si říká Stouny, ale na oficiální společenské akci ještě nikdy neukázala.

Dcera Asterové nežije jen s manželem! Její kamarádka prozradila víc

1.listopadu » Blesk.cz
Dcera herečky Jitky Asterové (57) Anna (23) se 1. června tajně provdala za pohledného Stounyho, jak si její manžel říká. Z Aničky se tak stala paní Kameníková. Ale ani manželství ji nerozdělilo s nejlepší kamarádkou Annou Fialovou (22).

Přijďte na nejhorší film všech dob, láká Festival otrlého diváka

24.října » Novinky.cz
Tradiční Podzimní sklizeň Festivalu otrlého diváka proběhne 28. října v pražském kině Aero. V menu najdeme samé lahůdky. Céčkový americký horor natáčený za komunistů v Čechách nebo neméně hrozný film Pokoj nazývaný „Občan Kane špatných filmů“.

Lada Nosková: Štěstí na talíři

22.října » Informuji.cz
Již šestnáct let učí jako nutriční terapeut své klienty jíst zdravě,... | Ostrava - (2017-11-30 00:00:00 - 2017-11-30 00:00:00)

Proč se Asterová bojí o svou dceru?

29.září » NašeHvězdy.cz
Vychovala úplně sama dvě děti, zatímco partner byl za mřížemi! Teď se herečka Jitka Asterová (57) bojí o svou dospělou dceru Annu (23). Na vině jsou pochyby, jestli postupovala sama při výchově tak, jak bylo potřeba, a nechyběla třeba dětem, a hla...
Jakub Wehrenberg - Český filmový a divadelní herec, dabér, moderátor a zpěvák

Tato informační stránka o Jitka Asterová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Asterová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes