Arsen Avakov

Vztahuje se k

Tolik jich znovu neuvidíte. Policie na Ukrajině převzala 635 Mitsubishi Outlander

11:03 » Autoforum.cz
A ne jen tak ledajakých, jsou to verze PHEV s hybridním pohonem. Jde tak o největší jednotlivou dodávku hybridů v historii Mitsubishi. (Petr Miler)

VIDEO: Na finále Eurovize ukázal muž holý zadek, zkazil vystoupení

15.května » Revue iDNES.cz
Během dvaašedesátého ročníku písňové soutěže Eurovize ukázal ukrajinský výtržník Vitalij Seďuk holý zadek. Pro svůj chvilkový exhibicionismus si vybral vystoupení ukrajinské zpěvačky Jamaly. Další články k tématu: Martina Bárta v Kyjevě neuspěla, ...

Muži, který si sundal kalhoty na Eurovizi, hrozí až pět let vězení. Video

Policie zadržela ukrajinského prankera Vitalije Sedjuka, který si na jevišti sundal kalhoty. Podle ukrajinského ministra vnitra Arsena Avakova mu hrozí pokuta, nebo až pětiletý trest odnětí svobody.

Finále Eurovize narušil fanoušek: Vystrčil do kamery nahý zadek! Policie ho již zadržela

14.května » Blesk.cz
Letošní ročník soutěže Eurovision Song Contest byl poměrně dramatický. Nejprve byla účast zakázáná ruské zpěvačce kvůli její návštěvě Krymu, posléze měli někteří soutěžící trochu vítr z tanků na ulicích Kyjeva. O pomyslnou třešinku na dortu se ovš...

Finále Eurovize narušil ukrajinský provokatér. Vběhl na pódium a předvedl neslušné gesto

14.května » info.cz
Ukrajinská policie zadržela muže, který během vystoupení ukrajinské zpěvačky Jamaly v sobotním finále písňové soutěže Eurovize v noci na dnešek vtrhl na pódium, stáhl si kalhoty a vystrčil na diváky zadnici. Ministr vnitra Arsen Avakov potvrdil, ž...

Ukrajina zadržela muže, který vystrčil zadek při finále Eurovize

14.května » Lidovky.cz
Ukrajinská policie zadržela muže, který během vystoupení ukrajinské zpěvačky Jamaly v sobotním finále písňové soutěže Eurovize v noci na neděli vtrhl na pódium, stáhl si kalhoty a vystrčil na diváky zadnici. Ministr vnitra Arsen Avakov potvrdil, ž...

Protestní akce ukrajinských nacionalistů proti ministrovi vnitra. Video

Nacionalisté z „Dobrovolnického hnutí OUN“ (Organizace ukrajinských nacionalistů) stávkovali před budovou Ministerstva vnitra Ukrajiny v Kyjevě a požadovali odstoupení vedoucího úřadu Arsena Avakova.

Avakov promluvil o svém oblečení se symbolikou SSSR

Vedoucí MV Ukrajiny Arsen Avakov komentoval na sítích posuzované fotky nového vedoucího policie Dněpropetrovské oblasti Vitalije Gluchoverija ve svetru s nadpisem SSSR a přiznal, že on má také oblečení se symboly Sovětského svazu.

Olejnik o 9. květnu na Ukrajině: "Národ vystoupil a projevuje odpor"

11.května » Nová republika
11. 5. 2017 zdroj V roce 2017 došlo v ukrajinské společnosti k zásadnímu zvratu, domnívá se exposlanec Nejvyšší rady. Hromadné akce u příležitosti Dne vítězství na Ukrajině svědčí o rostoucím odporu ukrajinské společnosti vůči kyjevské moci. 10. k...

Nacionalisté stávkují před budovou MV Ukrajiny a požadují odstoupení Avakova

Nacionalisté z „Dobrovolnického hnutí OUN“ (Organizace ukrajinských nacionalistů) stávkují před budovou Ministerstva vnitra Ukrajiny v Kyjevě a požadují odstoupení vedoucího úřadu Arsena Avakova, sděluje zpravodaj RIA Novosti.

Dusno na Ukrajině: Policie se při oslavách rvala s nacionalisty, zakročit musel ministr vnitra

10.května » globe24.cz
Kyjev - Násilnosti, které vypukly včera na Ukrajině během oslav konce 2. světové války, mají dohru. Ukrajinský ministr vnitra Arsen Avakov dnes propustil několik vysokých představitelů policie ve městě Dněpr (dříve Dněpropetrovsk).

Avakov propustil vedení dněpropetrovské policie po srážkách 9. května

Ukrajinský ministr vnitra Arsen Avakov propustil vedení policie města Dnipra (bývalého Dněpropetrovska) a Dněpropetrovské oblasti za to, že nezabránilo srážkám, k nimž došlo v regionu 9. května.

Tato informační stránka o Arsen Avakov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Arsen Avakov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes