Stanislav Dvořák

Vztahuje se k

Kdo bude hrát nepřítele Ameriky Weinsteina? Film už se chystá

11:04 » Novinky.cz
Film o Harveym Weinsteinovi je na cestě. Producent, kterého americká média líčí jako monstrum v mnoha kauzách sexuálního obtěžování, se teď na veřejnosti moc neukazuje a zatím nic nekomentoval.

Děti budou v rámci festivalu tvořit i hlasovat, která kniha má vyjít

17:25 » Novinky.cz
Na festivalu Děti, čtete? si mohou malí čtenáři mimo jiné vybrat knihu, která pak skutečně vyjde. Kromě toho je 1. a 2. června v Praze čekají hovory se spisovateli, divadlo a různé dílny a hry. Vstup je zdarma.

Beat festival připomene rockovou klasiku v Praze i Brně

13:20 » Novinky.cz
Československý beat festival se koná i letos a nabídne čtyři koncerty. Finále soutěže kapel 3. 11. v brněnském Sono centru, 13. 11. mimořádný koncert Černý racek v Praze a 16. a 17. prosince dva koncerty v pražské Lucerně.

Spotify dá víc hudby zdarma, ne všichni vyjadřují nadšení

25.dubna » Novinky.cz
Streamovací služba Spotify nabídne víc hudby zdarma. Ale ostatní jejich nadšení nesdílejí. Odpůrci tvrdí, že nikdo neví, zda si zákazníci díky tomu zaplatí prémiové služby a muzikanti už na podobné firmy nadávají léta. Jejich příjem ze streamu je ...

GLOSA: Čeští posluchači jsou stejní jako světoví, až na záhadné depešáctví

24.dubna » Novinky.cz
Trendy ve světovém a českém hudebním průmyslu za rok 2017 nejsou moc rozdílné. Většina jen streamuje spotřební pop a fajnšmekři si stále více kupují drahé vinyly s úplně jinými skupinami než průměrný streamer.

Tarantino a DiCaprio: Tento film bude nejpodobnější Pulp Fiction

24.dubna » Novinky.cz
Nový retro snímek Quentina Tarantina Once Upon a Time in Hollywood prý bude nejblíže Pulp Fiction ze všech jeho projektů. Alespoň to tvrdil, když ho vášnivě vychvaloval s Leonardem DiCapriem v Las Vegas.

ŽEBŘÍČEK: Slabé filmy, dobré počasí a vymetená kina

23.dubna » Novinky.cz
Návštěvnost českých kin o víkendu výrazně klesla. Na první místo v žebříčku (Fakjů, pane učiteli 3) stačilo 22 719 lidí.

Kombinuje funk, rap i rock. Novou desku doprovodí Monáe i filmem

20.dubna » Novinky.cz
Nadžánrová hudebnice a zpěvačka Janelle Monáe doprovodí své album i 44minutovým filmem, který poběží 26. dubna na MTV. Den poté vyjde napjatě očekávaná deska Dirty Computer.

Film Metanol. Chtěl dům a chtěl bazén, tak zemřelo 48 lidí

20.dubna » Novinky.cz
Ke kauze z roku 2012 se vrací dvoudílný televizní film Metanol. Nejednoho diváka drastických zpráv tehdy napadaly otázky, jak mohlo někoho napadnout míchat jed do pití a jak si mohl myslet, že mu to projde? První díl, který uvede ČT1 v neděli veče...

RECENZE: Humor jde v Rusku ruku v ruce s pláčem

19.dubna » Novinky.cz
Do bizarní reality současného Ruska zve spisovatel Dmitrij Gluchovský (někde též Glukhovsky) ve svých Povídkách o vlasti.

Prince popsal svůj život. Memoáry vyjdou brzy

19.dubna » Novinky.cz
Ještě letos vyjdou memoáry amerického zpěváka a multiinstrumentalisty Prince, který zemřel v roce 2016.

Bernsteinova Mše s Dykem zazní v Ostravě, Brně a Praze

18.dubna » Novinky.cz
Nové nastudování Mše Leonarda Bernsteina patřilo k velkým událostem roku 2016 a letos se vrací ke 100. výročí autorova narození. Vojtěch Dyk se opět ujal hlavní role kněze.
Marlon Brando - Americký herec
Harvey Keitel - Americký herec
Miroslav Janek - Český dokumentární režisér, kameraman a střihač
David Švehlík - Český herec
Zuzana Kronerová - Slovenská herečka
Lenka Krobotová - Česká herečka

Tato informační stránka o Stanislav Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes