Pola Nová

Vztahuje se k

Na Novém Poli v Karviné najdou práci další desítky lidí

Už brzy najdou na Novém Poli v Karviné zaměstnání další desítky lidí. Město totiž na svém posledním zastupitelstvu schválilo prodej dvou hal novému investorovi, českému výrobci osvětlovací techniky z Valašského Meziříčí.

Máme (téměř) plno, hlásí průmyslová zóna v Karviné

Průmyslová zóna Nové Pole v Karviné je zaplněná téměř do posledního hektaru. V úterý zastupitelé schválili prodej výrobních hal uvolněných americkou firmou Stant Manufacturing, která přesouvá výrobu jinam, firmě ROBE lighting z Rožnova pod Radhoštěm.

Karvinská průmyslová zóna Nové Pole je zaplněna. Zbývá tam už jen 2,5 hektaru volných pozemků

27.dubna » ČRo Ostrava
V nezaměstnaností stíhané Karviné vznikají nová pracovní místa. Firma z průmyslové zóny Nové Pole rozšiřuje výrobu. Stěžuje si přitom, že kvalitní dělníky těžko shání. Nové zaměstnance přitom potřebuje, kvůli stavbě nové haly.

Klasické čipové karty na MHD v Karviné skončily, některé ještě budou fungovat

14.dubna » Novinky.cz
Společnost ČSAD Karviná začátkem letošního roku ukončila prodej klasických čipových karet EM CARD, které dodnes používají lidé na MHD v Karviné či PHD po okolí jako elektronickou peněženku či měsíčník. Pokud tuto kartu máte, měli byste zbystřit.

Nové Pole založil hrabě Harrach hlavně pro tkalce

1.února » ČRo Olomouc
O tom, že je Rýmařovsko drsný kraj, zejména v zimních měsících, není pochyb. Nejstarší vesnice tak vznikaly bezpečně ukryté v údolí řek a teprve mnohem později se rozrůstaly na otevřená místa na kopcích. To je také případ několika vesnic, které vz...

Karviná souhlasí s těžbou pod Starým Městem, chce co nejdéle zachovat pracovní místa v OKD

6.prosince » Novinky.cz
Zachování pracovních míst a postupný útlum hornické činnosti. To jsou dva hlavní důvody, proč dalo město Karviná společnosti OKD zelenou v další těžbě, která se bude týkat Starého Města (s výjimkou průmyslové zóny Nové Pole). Dohodu s OKD do roku ...

Karviná se dohodla s OKD na rozšíření těžby uhlí do Starého Města až do roku 2023

6.prosince » Novinky.cz
Karvinští zastupitelé v úterý schválili novou dohodu s těžební společností OKD, která má platnost až do roku 2023. Ta umožní OKD požádat stát o rozšíření těžby do karvinské části Staré Město. Zároveň tak jako předešlá dohoda, kterou má město s fir...

Nová hala přinese i několik pracovních míst

Do konce roku má být hotová nová hala, pak začne postupný přesun. Takové jsou plány nového nájemce prostorů v karvinské průmyslové zóně Nové Pole, firmy Stow ČR.

Pravidelné setkání kraje a firem proběhlo také v zóně Karviná Nové Pole

16.září » ARR
Hejtman Miroslav Novák: Dopravní spojení do průmyslových zón se zjednoduší a zrychlí S investory, kteří podnikají v průmyslových zónách Nové Pole a Dukla na Karvinsku, se 12.září 2016 setkal hejtman Miroslav Novák.

Firmy marně shánějí nové lidi

Volné pracovní pozice stále jsou. Dokonce jich přibývá. Na Karvinsku je nedostatek řidičů, pracovníků ve výrobě, prodavačů i kuchařů. Potřeba jsou také lékaři a policisté.

Firmy na Novém Poli staví další haly

/FOTOGALERIE/ Dvě společnosti působící v průmyslové zóně Nové Pole rozšiřují výrobní kapacity, staví nové haly. V obou případech to budou skladové prostory.

Firmám na Novém Poli v Karviné se daří dobře, stavbou nových hal rozšiřují své kapacity

2.srpna » Novinky.cz
Dvě nové haly staví v těchto dnech v průmyslové zóně Nové Pole v Karviné korejské společnosti GS Caltex a Sejong, které již v zóně několik let podnikají. Podle vyjádření obou společností půjde o rozšíření kapacity skladů.
Nad Barborou - Průmyslová zóna v Karviné
Důl Paskov - Důlní komplex společnosti OKD

Tato informační stránka o Pola Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pola Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes