Josef Novák

Vztahuje se k

Zlín: Ulice Česká, Slezská a Moravská. Dojde na příjemné změny

19.září » ParlamentniListy.cz
Na ulicích Česká, Slezská a Moravská na Jižních svazích vzniknou desítky nových parkovacích míst. A to už v příštím roce. Na projekt, v jehož rámci dojde také k opravám silnic, chodníků nebo dětských hřišť, město vyčlenilo 50 milionů korun.

Medový den se vydařil

Ve středu 13. září se uskutečnil již pátý Medový den včelařů z Valašskomeziříčska, konaný vždy druhou středu v měsíci září, jako součást Dnů města. Proběhla také soutěž o nejlepší a nejchutnější med.

Hokejisté a hokejistky bojují o místa v týmu Masarykovy univerzity

13.září » ČRo Brno
Více než čtyřicet hokejistů i hokejistek bojuje o 25 míst v nově vzniklém týmu Masarykovy univerzity. Skupina se v těchto dnech pravidelně schází na ledové ploše. Zakladatelé nového klubu nabídli možnost zabojovat o místo v týmu všem studentům vys...

HC Masaryk University doplní brněnskou hokejovou scénu

4.září » iBrno
Brno, 4. září 2017 - Brněnskou hokejovou scénu doplní od nové sezóny univerzitní tým HC Masaryk University. Za zrozením týmu stojí trojice bývalých spoluhráčů z již zaniklé brněnské Techniky – Ondřej Stehlík, Josef Novák a Peter Bustin. Tým bude v...

Na Vršavě se setkají radní s veřejností

31.srpna » Zlin.cz
ZLÍN – Rada města Zlína zve občany na další veřejné setkání. Koná se 4. září od 18 hodin v salonku Dalešické hospody na Vršavě, informovala server Zlin.cz Irena Orságová ze zlínského magistrátu.

Na Vršavě proběhne setkání radních s veřejností

30.srpna » Zlín
Zlín – Rada města Zlína zve občany na další veřejné setkání. Koná se 4. září od 18 hodin v salonku Dalešické hospody na Vršavě.

Kamenný kříž (Vysoká nad Labem)

27.srpna » Turistika.cz
Kamenný kříž u cesty do Opatovic nad Labem (Vysoká nad Labem)Iniciátorem výstavby kříže byla Anna Nováková, jež ho nechala postavit na památku svého manžela Josefa Nováka, který zemřel 28. srpna 1886, a jímž vymřel rod Nováků, v jehož držení se us...

Ekoferm u nádraží už neexistuje. Zůstala po něm prázdná plocha

26.srpna » Zlin.cz
ZLÍN – Bývalé prodejní centrum Ekoferm už je minulostí. Během několika měsíců šlo kompletně celé k zemi. Namísto něj vznikne v budoucnu odstavné parkoviště pro autobusy, které bude součástí moderního dopravního terminálu.

Nová okružní křižovatka za 25 milionů zvýší ve Zlíně bezpečnost

23.srpna » Zlin.cz
ZLÍN – Ve Zlíně se v brzké době začne stavět za 25 milionů korun okružní křižovatka ulic K Pasekám, Pasecká, Stráže a Klabalská. Práce omezí provoz, zvýší se však bezpečnost, řekl serveru Zlin.cz mluvčí zlínského magistrátu Zdeněk Dvořák.

Večerní cyklojízdy se ve Zlíně zúčastnily téměř tři stovky lidí

8.srpna » Zlin.cz
ZLÍN - Téměř tři stovky vyznavačů kol vyrazily ve Zlíně na speciální cyklojízdu po městě. Společně si vychutnali projížďku večerním Zlínem i doprovodný program na náměstí Míru včetně ohňové show, serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí magistrátu Zdeněk...

Zlínské filmové léto jde do finiše. Kde a co se bude promítat?

2.srpna » Zlín
Zlín – Seriál letních kin jde do finiše. Od pátku 4. do soboty 12. srpna nabídne Zlínské filmové léto divákům hned osm filmů. Představení začnou vždy v 21:30.

Jak zabezpečit byt či dům před odjezdem na dovolenou

9.července » Chytrá Žena
Také už si píšete seznam, co všechno musíte udělat před odjezdem na dovolenou? Kromě toho, co nakoupit a zabalit, sepište si i to, jak zabezpečit svůj byt či dům před nečekanou katastrofou v době

Tato informační stránka o Josef Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes