Jan Šmíd

Vztahuje se k

Ze dna až na úplný vrchol. „Své publikum miluju,“ říká zpěvák Charles Aznavour

Podobných osobností už na světě moc není. Natočil 1500 skladeb a polovinu z nich sám složil, podle CNN a časopisu Time je nejvýznamnějším zpěvákem 20. století: před Bobem Dylanem, Frankem Sinatrou i Elvisem Presleym. „V češtině jsem zatím nezpíval...

Nějaké „Miluju tě“ mě nezajímá. Mojí zbraní je text. Charles Aznavour exkluzivně pro Dvojku

15.března » ČRo
Živoucí pěvecká legenda mluví několika jazyky. Zazpívá v Praze česky? Proč tolik stál o setkání s Emilem Zátopkem? A co ho naučila Edith Piaf? Rozhovor se šansoniérem, písničkářem, textařem i hercem.

Charles Aznavour exkluzivně na Dvojce

13.března » ČRo 2 - Praha
Legendární šansoniér Charles Aznavour přijíždí do Prahy. Dvojka jako exkluzivní partner koncertu nabízí ve čtvrtek 15. března 2018 to nejlepší z jeho tvorby a hodinový rozhovor v pořadu Host do domu. Poslouchejte ve čtvrtek od 11:00.

Připravili si nákladné masky, přeletěli oceán, ale karnevalové Benátky si moc neužili

Tento víkend symbolicky končí karnevalová sezóna na jihu Francie, což znamená také rozlučku se zimou a vítání příchodu jara. Období karnevalů tradičně začíná v Benátkách, kam se sjíždějí návštěvníci z celého světa, mnozí v maskách. Podobně jako je...

"Panorama v krajině" Okem profesionála 3/2018

1.března » FotoAparát.cz
Vaše zpracování tématu „Panorama v krajině" pro BŘEZEN 2018 zhodnotí profesionální fotograf Jan Šmíd, QEP: Panoramata, ať denní či noční krajiny,…

Zima se Lužickým horám vyhnula, oblíbené závody museli zrušit

28.února » iRegiony Impuls
Zatímco loni touto dobou byly tratě v okolí Polevska na Českolipsku obsypány běžkaři a za víkend se jich tu vystřídala tisícovka, letos byste zdejších sto kilometrů tratí museli projet leda „teréňákem“, aniž byste potkali živáčka. Chybí tu sníh.

Zima se Lužickým horám vyhnula, oblíbené závody museli zrušit

28.února » iDNES.cz
Zatímco loni touto dobou byly tratě v okolí Polevska na Českolipsku obsypány běžkaři a za víkend se jich tu vystřídala tisícovka, letos byste zdejších sto kilometrů tratí museli projet leda „teréňákem“, aniž byste potkali živáčka. Chybí tu sníh. D...

Francie od začátku roku zabránila dvěma teroristickým útokům a zavřela tři mešity

25.února » Radiožurnál
Francouzská policie zabránila od začátku ledna dvěma teroristickým útokům. V rozhlasové stanicí Europe 1 to řekl ministr vnitra Gerard Collomb.

Vlci se zřejmě usadili i v Lužických horách. Spatřit šelmu je ale obrovská vzácnost

9.února » ČT24
Čeští ochranáři objevili nové stopy vlků v Lužických horách. Přibyla tak další lokalita, kde se tyto šelmy možná vyskytují. Dobrovolník Vlčích hlídek Jan Šmíd našel v lednu nedaleko Nového Boru vlčí stopy a také trus psovité šelmy.

Kvůli přívalům sněhu kolabuje v Paříži doprava. Tisíce lidí se nedostaly do zaměstnání

7.února » Radiožurnál
Kvůli silnému sněžení platí výjimečný stav ve dvou desítkách departementů po celé Francii. Kritická je situace v Paříži, kde kolabuje doprava. Město apeluje na řidiče, aby nevyjížděli na cesty.

Diskuse se studenty – „kariérními velvyslanci“ o možnostech práce v institucích EU, 13.12.2017

Ministerstvo zahraničních věcí ČR (MZV) spolu s Univerzitou Karlovou uspořádalo dne 13. prosince 2017 veřejnou diskusi o možnostech pracovního uplatnění v institucích EU, jíž se zúčastnili převážně vysokoškolští studenti. Seminář vedli čeští „EU C...

Francouzští dozorci zablokovali několik věznic. Po napadení kolegy džihádistou chtějí zvýšit bezpečnost

15.ledna » Radiožurnál
Ve Francii protestují dozorci proti podmínkám ve věznicích a od dnešního rána blokují odboráři několik věznic po celé Francii. Požadují zvýšení bezpečnosti.

Tato informační stránka o Jan Šmíd zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Šmíd" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes