Monika Štiková

Vztahuje se k

Štiková vzala zpátečku: Může za to SEX?

6.února » Aha!
Monika Štiková (45) neví, co chce! Loni oznámila po 25 letech rozvod s manželem Michalem, krátce na to si Štiková našla mladého milence Daniela M. (27), se kterým Monika tvořila pár 15 měsíců, ale nakonec ho také opustila.

Monika Štiková opět v náruči mladého milence! Takhle září po boku svého o 18 let mladšího zajíčka

5.února » eXtra.cz
Monika Štiková (45) loni oznámila rozvod a následně po dlouhých 25 letech skoro okamžitě opustila manžela Michala. Krátce na to se dala dohromady s mladým milencem Danielem M. (27), kterého ale nakonec opustila. Dnes je opět všechno jinak.

Máma Štiková se vrátila k mladému kolouškovi: Takhle jí to sluší po boku o 18 let mladšího zajíčka

5.února » Super.cz
Matka Ornelly Koktové (24) Monika Štiková (45) loni všechny šokovala, když po 25 letech opustila manžela Michala a nabrnkla si o osmnáct let mladšího milence Daniela (27) .

Machnička Monika Štiková si dál hraje na dvacítku, ale realita je krutá: Žena v letech z tržnice!

29.ledna » eXtra.cz
GLOSA: Sice se říká, že jsou to převážně chlapi, kteří s blížící se padesátkou trpí krizí středního věku. Jenomže v tomhle případě to je opačně. Monice Štikové (45) pomalu táhne na padesát a krize se začíná dostavovat. Babička a matka dvou dětí z ...

Boj Ornelly s mámou Monikou Štikovou: Drsná slova místo přání k Novému roku!

8.ledna » Blesk.cz
Vztahy matek a dcer nebývají vždy růžové. Ovšem Ornella Koktová (24) s maminkou Monikou Štikovou (45) byly kdysi téměř nerozlučné. Teď se ale zdá, že je najednou všechno jinak! Na sociálních sítí se navzájem častují ošklivými urážkami.

Štiková se obula do dcery a Kokty: Ať se stydí!!!

8.ledna » Aha!
S příchodem nového roku se ukázalo, vztahy mezi Monikou Štikovou a její dcerou Ornellou Koktovou nejsou vůbec dobré. Dá se říci, že novoroční přáníčko, které Ornella poslala rodičům, rozpoutala hotovou bouři v jejich rodině.

Ornella a matka Štiková jsou ve válce: Nenávistný vzkaz jako přání do nového roku

7.ledna » Expres.cz
Další články k tématu: Linda Finková se směje útoku Ornelly: Místo prsou máš vytahané knedlíky Ornella útočí na Lindu Finkovou: Jsi zhrzená stařena, zajeď do vozovny Ornella se fotí s labutí a komentuje světovou módu. Koho to zajímá? směje se Fink...

Máma Štiková opět na scéně a značně pohublá: Po manželovi odkopla i mladého kolouška

18.prosince » Super.cz
Naposledy jsme se s mámou Ornelly a Charlotte viděli na vyhlášení Muže roku v létě v Náchodě. Monika Štiková od té doby ještě zhubla a vypadá o dost mladší. Recept má ovšem svérázný. "Takhle vypadáte, když jste hodně nešťastná," překvapila nás Mon...

Už to vypuklo! Monika Štiková a její rodina začaly natáčet divokou reality show! Známe podrobnosti!

13.prosince » eXtra.cz
VÍME PRVNÍ: Je tu nejdivočejší reality show, jakou si umíte představit! Monika Štiková (45) a její dcery dají divákům nahlédnout do svého života. Jak se na to těšíte?

Krásná Jana z hokejistova mercedesu smrti: Byla přítelkyní rozvedeného otce Štiky!

10.prosince » Blesk.cz
Pro mnoho přátel krásné kosmetičky Jany to znamenalo šok! Právě ona se totiž stala v noci na pátek obětí tragické autonehody v Olomouci, při níž luxusní mercedes narazil vysokou rychlostí do betonového sloupu. Vůz podle všeho řídil hokejista Danie...

V autě hokejového reprezentanta zemřela Jana (†32): Byla to přítelkyně exmanžela Štikové!

10.prosince » Aha!
V noci na pátek došlo v Ostravě k tragické autonehodě, při které zemřela krásná kosmetička Jana (†32). Mercedes, který havaroval, podle všeho řídil hokejový reprezentant Daniel Kunce (46). Teď se ukázala, že Jana byla přítelkyní Michala Štiky.

Krásná Jana (†32) z hokejistova mercedesu smrti: Byla přítelkyní rozvedeného otce Štiky!

10.prosince » Blesk.cz
Pro mnoho přátel krásné kosmetičky Jany (†32) to znamenalo šok! Právě ona se totiž stala v noci na pátek obětí tragické autonehody v Olomouci, při níž luxusní mercedes narazil vysokou rychlostí do betonového sloupu. Vůz podle všeho řídil hokejista...
David Vaníček - Tiskové oddělení FTV Prima
Tereza Pergnerová - Česká moderátorka
Josef Kokta - Podnikatel v oblasti medií, marketingu a reklamy
Gabriela Partyšová - Moderátorka
Hana Maciuchová - Česká herečka
Jan Hrušínský - Český herec

Tato informační stránka o Monika Štiková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Štiková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes