Armen Agas

Vztahuje se k

Prohlášení CSG k soudním sporům s poradenskou společností SARN u místního civilního soudu v Delaware, USA

21.března » MagazinSecurity.cz
V českých médiích byly nedávno publikovány nepřesné informace o žalobě americké společnosti SARN energy na holding CZECHOSLOVAK GROUP. Původní zdroj, týdeník Euro, spekuloval, že může jít o náhradu škody až ve stovkách miliónů dolarů a nápadně nez...

CSG řeší svoji image v USA, najali si lobbistické a právní eso

20.března » Týden.cz
Průmyslová skupina CSG vlastněná nejmladším českým miliardářem Michalem Strnadem se rozhodla rázně jednat za účelem vylepšení své image v USA, kde má strategické obchodní vztahy se světovými zbrojovkami General Dynamics a Raytheon.

CSG řeší svoji image v USA, najali si lobistické a právní eso

20.března » Týden.cz
Průmyslová skupina CSG vlastněná nejmladším českým miliardářem Michalem Strnadem se rozhodla rázně jednat za účelem vylepšení své image v USA, kde má strategické obchodní vztahy se světovými zbrojovkami General Dynamic a Raytheon.

Neznámá firmička z USA a miliardář Strnad.Příběh, který není jako z pohádky

19.března » ParlamentniListy.cz
Česká média nedávno informovala o tom, že průmyslovou skupinu Czechoslovak Group, vlastněnou nejmladším českým miliardářem Michalem Strnadem, žaluje v USA neznámá firma Sarn. Jak se píše v aktuálním vydání Týdne, s žalobou to nebude tak horké, pro...
Clinton Bill - 42. prezident USA
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů

Tato informační stránka o Armen Agas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Armen Agas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes