Jack Aitken

Vztahuje se k

F2: Pro ART znamenala Barcelona dvě vítězství, pro Charouze dvakrát body

14.května » SvětFormule.cz
Dva počasím ovlivněné závody Formule 2 v Barceloně znamenaly dvě vítězství francouzké stáje ART Grand Prix. V sobotu vyhrál George Russell a v neděli Jack Aitken. Italský jezdec Antonio Fuoco zajistil českému týmu Charouz Racing System dvakrát body.

F2 v Barceloně: Dva triumfy stáje ART.

14.května » Motormix
Dva počasím ovlivněné závody Formule 2 v Barceloně znamenaly dvě vítězství francouzké stáje DAMS. V sobotu vyhrál George Russell a v neděli Jack Aitken. Italský jezdec Antonio Fuoco zajistil českému týmu Charouz dvakrát body.

Česká stáj v Baku mezi nejlepšími

2.května » Bleskově.cz
Na mnoha kolizích a ne úplně povedených manévrech v sobotu nejvíce vydělali Alexander Albon i Jack Aitken, který se díky safety caru dotáhl na zbytek startovního pole a nakonec bral druhé místo. K triumfu měl celkem blízko i Antonio Fuoco z týmu C...

Foto-story: Aitkenův debut ve Formuli 2 „s jiskrou“ .…

14.března » Motormix
22letý Jack Aitken je synem Angličana a korejské matky, což hrdě dokumentuje symboly na přilbě. Hubený Londýňan zároveň představuje i jednu z největších nadějí britského sportu. Monoposty začal jezdit ve 2litrech Renault, kde se roku 2

Tato informační stránka o Jack Aitken zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jack Aitken" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes