Jack Aitken

Vztahuje se k

Grand Prix Japonska 2018 objektivem Jiřího Křenka

11.října » F1 Sports
Přehlídla historických vozů, fanoušci i dění na trati v Suzuce. Výběr nejlepších fotografií od českého fotografa Jiřího Křenka z Velké ceny Japonska 2018.

Charouzův tým získal v Monaku „zlaté double“!

6.června » Bleskově.cz
Už první závod dal tušit, že Charouz Racing System je připraven velmi dobře. Švýcar Delétraz si dojel pro své nejlepší umístění sezóny, když zůstal jen kousek od pódia. A nebýt penalizace, kdo ví, kde by nakonec skončil Antonio Fuoco.

Fantazie, paráda! Charouzův tým získal v Monaku „zlaté double“!

27.května » iSport.cz
V zimě překvapil Antonín Charouz oznámením, že ve spolupráci se Scuderií Ferrari nasadí svůj tým ve Formuli 2. Trvalo to jen tři podniky, než tato spolupráce vynesla první zlatý pohár: Ital Antonio Fuoco perfektně využil své startovní pozice a čas...

Obrovský úspěch českého sportu: Charouzova stáj získala v Monaku zlatý double

27.května » ČtiDoma.cz
V zimě překvapil Antonín Charouz oznámením, že ve spolupráci se Scuderií Ferrari nasadí svůj tým ve Formuli 2. Trvalo to jen tři... Zpravodajství

F2: Pro ART znamenala Barcelona dvě vítězství, pro Charouze dvakrát body

14.května » SvětFormule.cz
Dva počasím ovlivněné závody Formule 2 v Barceloně znamenaly dvě vítězství francouzké stáje ART Grand Prix. V sobotu vyhrál George Russell a v neděli Jack Aitken. Italský jezdec Antonio Fuoco zajistil českému týmu Charouz Racing System dvakrát body.

F2 v Barceloně: Dva triumfy stáje ART.

14.května » Motormix
Dva počasím ovlivněné závody Formule 2 v Barceloně znamenaly dvě vítězství francouzké stáje DAMS. V sobotu vyhrál George Russell a v neděli Jack Aitken. Italský jezdec Antonio Fuoco zajistil českému týmu Charouz dvakrát body.

Tato informační stránka o Jack Aitken zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jack Aitken" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes