Giuliano Ales

Vztahuje se k

GP3: Mazepin debutuje senzačním vítězstvím v Barceloně

14.května » SvětFormule.cz
Se začátkem evropské části sezóny Formule 1 tradičně odstartoval také ročník seriálu GP3. V prvním závodě v Barceloně se radoval testovací pilot Force Indie, Rus Nikita Mazepin. Nedělní sprnit vyhrál Giuliano Alesi.

GP3: Nikita Mazepin senzačním vítězem v Barceloně.

14.května » Motormix
Až v polovině května, tedy relativně pozdě, vyrazil do sezony 2018 i šampionát formule GP3. První závod ročníku v Barceloně skončil velkým překvapením: Triumfoval Rus Nikita Mazepin. Nedělní sprnit vyhrál Giuliano Alesi.

GP3 v Budapešti: Giuliano Alesi se učí vyhrávat.

31.července » Motormix
V Maďarsku zakončila formule GP3 první polovinu ročníku, kterému zatím vládli především jezdci týmu ART. U Budapešti jezdci francouzského týmu triumfovali v sobotu, v neděli se ale situace zcela změnila ve prospěch italské stáje Tri

GP3 v Silverstone: Russell vyhrál v sobotu, Giuliano Alesi…

16.července » Motormix
Letos teprve třetí víkend šampionátu GP3 v Silverstone přinesl nejvíce bodů domácímu jezdci Georgovi Russellovi. Dlouhán z juniorského kádru AMG-Mercedes teď jasně vede celkové hodnocení.

Tato informační stránka o Giuliano Ales zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Giuliano Ales" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes