José Alberto

Vztahuje se k

José Alberto „Pepe“ Mujica: Proč je tolik lidí nemocných na hlavu?

14.září » Nová republika
José Alberto „Pepe“ Mujica Gonzalo Arias 13. 9. 2018 PÁGINA 12 , překlad Literárky (Tereza Spencerová) Bývalý uruguayský partyzán, posléze senátor, ministr a prezident José Alberto „Pepe“ Mujica (vlevo na fotografii) o potratech, levici, korupci a...

José Alberto „Pepe“ Mujica: Proč je tolik lidí nemocných na hlavu?

13.září » Literární noviny
Bývalý uruguayský partyzán, posléze senátor, ministr a prezident José Alberto „Pepe“ Mujica (vlevo na fotografii) o potratech, levici, korupci a lidské přirozenosti.

Je NATO "posedlé" Ruskem?

27.června » Britské listy
To že je NATO zaměstnáno ruskou hrozbou způsobuje, že se někteří spojenci cítí zanedbáváni, píše Jill Aitorová. Stačí si přečíst rozhovor s portugalským ministrem obran Josém Albertem Azeredem Lopesem.

Víno, víno, víno – ach, ty úžasná Argentino

17.prosince » Novinky.cz
Když se řekne Argentina, většině lidí se vybaví proslulé hovězí steaky, tanec a sluncem zalitá země. Nesmíme však zapomenout na jeden z největších pokladů tohoto jihoamerického přírodního ráje – výborné červené víno.

Ze skladu portugalské armády někdo ukradl stovku granátů a náboje, ministr obrany je znepokojen

29.června » Aktuálně.cz
Ze skladu portugalské armády u obce Tancos někdo ve středu ukradl stovku ručních granátů a množství střeliva. Armáda oznámila "zmizení bojového materiálu, přesněji ručních útočných granátů a munice ráže devět milimetrů". Zdroj AFP seznámený s příp...

Tato informační stránka o José Alberto zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "José Alberto" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes