15
new stories - click to show

František Albrecht

Related to

Praha 15: Léto s živou hudbou v srpnu

Léto s živou hudbou 2022 v Pivovaru Hostivar H2 nabízí v srpnu pestrý hudební program pod širým nebem.

Vysočanská nokturna v srpnu

Čtvrteční hudební podvečery v parku Zahrádky v Praze 9 vždy od 18 hodin. Pořádá je městská část Praha 9 zdarma.

Praha 9: Hudební pondělí v Plzeňce U Brabců

Za pěkného červencového počasí se kulturní program plánovaný v Plzeňce U Brabců v Praze 9 koná na zahradě. Od 18.30 hodin hraje František Albrecht.

Odhalte na výstavě barvy vody Yucatánu

13.July » Naše Praha
Prosecká Plzeňka U Brabců v Praze 9 hostí od 12. července minimálně do poloviny srpna Barvy vody Yucatánu, výstavu akvarelů a olejomaleb Markéty Loman Vogelové. Výtvarnice se narodila v Praze do umělecké rodiny a umění se věnuje od chvíle, kdy udrže…

Sedmnáctku táhlo osvědčené trio. Kasal ztratil nulu až v závěru

5.April » Hokej.cz
Stejně jako jejich mladší kolegové, také hokejisté české reprezentace do 17 let načali dvojutkání proti Slovákům vítězně. Ve Skalici to byly mnohem menší nervy.

Sedmnáctka doplnila nominaci na duely se Slovenskem

1.April » Hokej.cz
Hlavní kouč české reprezentace do 17 let Rostislav Vlach po dohrání dalších utkání ligových soutěží doplnil nominaci na dvojutkání se Slovenskem, které Češi sehrají příští týden.

Český trejd pod Alpami: Marha jde za Červenkou, střídá ho Albrecht

12.August » Hokej.cz
K zajímavé výměně došlo ve Švýcarsku, kluby z nejvyšší soutěže si totiž prohodily dvojici talentovaných českých mladíků – Šimona Marhu a Františka Albrechta.

Vítězná česká otočka! Sedmnáctka končí v Davosu s pozitivní bilancí

29.July » Hokej.cz
Byly to velké nervy, ale česká reprezentace do 17 let se z úvodní zápasové akce v Davosu vrátí se dvěma výhrami a jednou porážkou. Poměr bitev přetočila na svou stranu díky závěrečnému vítězství 6:4, které se nerodilo vůbec lehce.

Chyby odvály šanci. Sedmnáctka ve švýcarské premiéře padla

27.July » Hokej.cz
Hokejisté českého ročníku 2005 v prvním reprezentačním utkání podlehli Švýcarům 3:5. Sedmnáctku pod vedením kouče Rostislava Vlacha srazily v Davosu velké chyby v defenzivní činnosti.

První zápasy pro ročník 2005. Sedmnáctka míří do švýcarských Alp

9.July » Hokej.cz
Hokejisté českého ročníku 2005 se těší na první mezistátní zkoušku v životě. Pod hlavičkou národního týmu do 17 let absolvují koncem července trojzápas ve švýcarském Davosu.

Tvrz Dobrš patřila rodu Koců do roku 1608

Vesnice Dobrš v okrese Strakonice byla pravděpodobně v raném středověku důležitým střediskem knížectví, o čemž svědčí existence dvou románských kostelů. První písemná zmínka o obci pochází ale až z roku 1377, kdy je zmiňován Přibík z Dobrše zvaný Ko…
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o František Albrecht zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Albrecht" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes