Peter Alexander

Vztahuje se k

Zachráníme planetu přechodem na hrachovku a fazolačku?

9.června » Agris
V odborném klimatologickém časopisu Climatic Change mezinárodní tým vědců zveřejnil výsledky studie, z níž vyplývá, že můžeme hodně změnit pouhou změnou jídelníčku. Náhrada hovězího fazolemi by Spojeným státům americkým rázem zajistila splnění víc...

Zachráníme planetu přechodem na hrachovku a fazolačku?

2.června » OSEL.cz
Pokud jste žili v přesvědčení, že když po luštěninách více pšoukáme, zhoršujeme tím globální oteplení, je nejvyšší čas si špatné mínění opravit.

Jezte hmyz a falešné maso, abyste snížili dopad hospodářských zvířat na planetu

7.května » blog.idnes.cz
Změny ve stravě jsou zásadní pro snížení emisí skleníkových plynů a odlesňování způsobené rostoucí chutí na maso ve světě, říkají vědci.

O životaschopnosti jednoho nemanželského dítěte. Opereta ve filmu a ve stínu hnědého mraku

21.srpna » Opera PLUS
Z dějin operety (8) Filmové okouzlení dvacátých let bylo němé, ale opravdové. Kabinet doktora Caligariho z roku 1920 režiséra Roberta Wiena, Nibelungové Fritze … Příspěvek O životaschopnosti jednoho nemanželského dítěte. Opereta ve filmu a ve stín...

Čínské akcie zatím do rodiny indexů MSCI patřit nebudou, trh prý protřebuje více reforem

15.června » Patria Online
Zprávy z června roku 2016 o tom, že čínské akcie budou zařazeny do rodiny „benchmarkových“ indexů společnosti MSCI Inc., se ukázaly jako předčasně optimistické.

Tato informační stránka o Peter Alexander zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Alexander" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes