Michaela Ambrosi

Vztahuje se k

Lípa Musica v šestém týdnu nabídne hudbu třinácti staletí

17.října » Opera PLUS
Pro šestý festivalový týden přichystal patnáctý ročník Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica trojici rozmanitých koncertů, které představí českou a světovou hudební literaturu v průřezu od sedmého po dvacáté století. V pátek 21. října vyst...

V Telči zahraje duo Pro Arte Bohemica

11.května » Vysocina-news.cz
V sídle Národního památkového ústavu v Telči vystoupí ve čtvrtek 12. května duo Pro Arte Bohemica ve složení Petra Žďárská a Michaela Ambrosi.

Barbara Maria Willi se v Třebíči pustila do nokturen

Hrotovice /ROZHOVOR/ - Barbara Maria Willi, jak s úsměvem říká, má kořeny mezi Švarcvaldskou šunkou a alsaským vínem. Narodila se 60 km od švýcarských a 15 km od francouzských hranic v jižním Německu.

Na gymnáziu bude koncert Pro Arte Bohemica

2.března » Mladá Boleslav
Klub přátel hudby zve ve čtvrtek 3. března na koncert Pro Arte Bohemica. Na příčnou flétnu zahraje Michaela Ambrosi a na cembalo Petra Žďárská. Těšit se můžete na program s názvem Zapomenuté perly Čech a Moravy. Koncert začne v 19 hodin ve slavnos...

Tato informační stránka o Michaela Ambrosi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Ambrosi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes