Mariana Ambrožová

Vztahuje se k

Skauti hledali chlapce z padesát let staré fotografie

18.ledna » Rádio Proglas
Čeští skauti našli chlapce, který na fotografii pořízené na pohřbu Jana Palacha zdravil skautským pozdravem smuteční průvod. Snímek fotografa Miloně Novotného se objevil v českém i zahraničním tisku, visel ve skautských klubovnách a byl i na obálc...

Pozdní sběr: K narozeninám (recenze CD)

3.prosince » Rádio Proglas
Brněnská skupina Pozdní sběr oslavila v letošním roce 18 let na scéně. Při té příležitosti vydala nové albuum K narozeninám. Poslechněte si rozhovor, který s kapelníkem Jiřím Pařezem v létě vedla Mariana Ambrožová. A přečtěte si k tomu naši recenzi.

Skyey Gospel živě v pořadu Jak se vám líbí

7.listopadu » Rádio Proglas
„Zpíváme gospel, protože je to naše radost, láska, naplnění, nadšení, náš sen,“ tvrdí o sobě členové brněnského sboru Skyey Gospel, kteří přijdou zazpívat živě do našeho pořadu Jak se vám líbí. Soubor podle momentálních možností a situace klade vě...

Programové tipy (1.–7. 10. 2018)

28.září » Rádio Proglas
V týdnu od 1. do 7. října se můžete na vlnách Proglasu těšit na nový interaktivní pořad Soukromá detektivní kancelář Lorňon, na týdeník Mezi slovy o vině, trestu a odpuštění nebo na rozhovor s písničkářem Pavlem Helanem.

Proglas rozšiřuje své pražské studio

20.září » Rádio Proglas
Rekonstrukcí prochází v těchto týdnech pražské studio Proglasu. Po dokončení renovace spojené s rozšířením prostor, budou mít naši kolegové ve studiu Kristián k dispozici ještě další pracoviště pojmenované po české světici Ludmile.

Festival UNITED zahájila Sima Martausová a Pavel Helan

24.srpna » Rádio Proglas
Do Vsetína zaplněnými vlaky a dalšími způsoby dorazily tisíce mladých lidí, aby se zúčastnily osmého ročníku Festivalu UNITED. Hlavní program multižánrové křesťanské přehlídky otevřelo společné vystoupení písničkářů Pavla Helana a Simony Martausové.

Miriam Kaiser na festivalu United

13.srpna » Rádio Proglas
Hostem křesťanského festivalu United ve Vsetíně bude letos také slovenská houslistka a zpěvačka Miriam Kaiser. V našem archivu si můžete poslechnout rozhovor z roku 2017, ve kterém hudebnice a také její producent a spoluhráč Milan Adamec hovoří o ...

Charley Tramp – obytný vůz pro handicapované

11.srpna » Rádio Proglas
Charley Tramp je vůz, kterým mohou na své toulky vyrazit lidé upoutaní na invalidní vozík. Je jediným karavanem pro handicapované v Evropě. Na jeho prohlídku zveme v pondělí 13. srpna ve 20.15.

Papež František navštíví sídlo Světové rady církví

20.června » Rádio Proglas
V Ženevě pokračuje zasedání ústředního výboru Světové rady církví, které se koná každé dva roky. Účastníci si tentokrát připomínají také 70. výročí vzniku instituce.

Mezi slovy: O chystaném dětském hospici v Brně

20.června » Rádio Proglas
Dům pro Julii – takové jméno ponese nový kamenný hospic pro děti. Brzy má vzniknout v Brně. O něm i dalších službách pro rodiny s umírajícím nebo těžce nemocným dítětem bude řeč v aktuálním vydání pořadu Mezi slovy. Poslouchejte ve čtvrtek 21. čer...

Worship Central a další hvězdy na festivalu United

19.června » Rádio Proglas
Hlavní hvězdou letošního ročníku festivalu United ve Vsetíně bude britská kapela Worship Central. Rozhovor s pořadateli této přehlídky křesťanské hudby připravuje Mariana Ambrožová na 10. července 2018.

Studio Brno: Potravinová banka pro Brno a Jihomoravský kraj

27.května » Rádio Proglas
Jeden den jsme doprovázeli řidiče Potravinové banky pro Brno a Jihomoravský kraj na jeho cestě za potřebnými. Nasedněte s námi do vozu a zjistěte, kam potravinová pomoc směřuje, kdo ji daruje, jak celý systém funguje a jak se do něj mohou zapojit ...
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog
Papež František - 266. papež katolické církve
Jan PavelII. - 264. papež

Tato informační stránka o Mariana Ambrožová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mariana Ambrožová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes