Papež František 266. papež katolické církve

Vztahuje se k


Články

Synodu o mládeži povedou biskupové z Iráku, Madagaskaru, Barmy a Papuy

14.července » Rádio Proglas
Vedení podzimní biskupské synody věnované mladým lidem a jejich povolání svěřil papež František mimoevropským kardinálům jmenovaným v poslední době. Vyplývá to z dnešního sdělení vatikánského tiskového střediska.

Úspěšné rozvojové projekty v Latinské Americe snižují počet migrantů

13.července » cirkev.cz
Díky projektům na zlepšení hospodářské a bezpečnostní situace se snižuje počet nelegálních migrantů, kteří přichází do USA. Za těmito projekty stojí především humanitární a rozvojová agentura americké katolické církve Catholic Relief Services (CRS...

Papež František navštíví v září Pobaltí

12.července » cirkev.cz
Minulý týden zveřejnilo Tiskové středisko Svatého stolce oficiální program apoštolské cesty papeže Františka do tří pobaltských států: Litvy, Lotyšska a Estonska ve dnech 22. až 25. září. Návštěva se bude konat k 100. výročí vzniku nezávislosti po...

Papež František potvrdil svoji účast na Světovém dni mládeže v Panamě

12.července » cirkev.cz
Svoji účast na 34. Světovém dni mládeže potvrdil nyní oficiálně papež František. Setkání mladých lidí z celého světa se bude konat od 22. do 29. ledna 2019 v Panamě. Jeho mottem budou slova Panny Marie: „Jsem služebnice Páně, staň se mi podle tvéh...

Papež vyjádřil svůj zármutek nad oběťmi záplav v Japonsku

11.července » cirkev.cz
Papež František zaslal soustrastné poselství japonskému lidu, ve kterém vyjádřil svojí solidaritu a hlubokou lítost nad oběťmi nedávných povodní a sesuvů půdy způsobených přívalovými dešti. Podle nejnovější bilance si tato přírodní tragédie vyžáda...

Blízký východ, kořen našich duší

10.července » Katolický týdeník
Papež František pozval do jihoitalského Bari, kde spočívají ostatky sv. Mikuláše, patriarchy všech církví zastoupených na Blízkém východě. Společně prosili o Boží pomoc pro trpící region, ze kterého mnozí křesťané odcházejí.

Papež František bude ve Vatikánské bazilice „sloužit mši za migranty“

10.července » AC24.cz
Papež František bude tento pátek na hlavním oltáři Baziliky Svatého Petra sloužit speciální „Mši za migranty“, aby tak připomněl páté výročí své návštěvy migrantů na italském ostrově Lampedusa, oznámil ve středu Vatikán.

Zdi, okupace a fundamentalismus brání míru na Blízkém východě – papež František

Papež František v sobotu prohlásil, že stavění zdí, okupace území a religiózní fanatismus nikdy nepřinesou mír na Blízký východ, informuje agentura Reuters.

Papež František kritizoval aktuální situaci: Zdi, okupace a fanatismus mír nepřinesou

7.července » globe24.cz
Bari (Itálie) - Papež František dnes na závěr schůzky s hlavami křesťanských církví a komunit z Blízkého východu prohlásil, že stavění zdí, okupace území a náboženský fanatismus nikdy nepřinesou mír.

Zdi, okupace ani fundamentalismus k míru nikdy nepovedou, zdůraznil František

7.července » ČT24
Papež František prohlásil, že stavění zdí, okupace území ani náboženský fanatismus nikdy nepřinesou mír Blízkému východu. František také kritizoval „vražednou lhostejnost“, která umožňuje, aby násilí stravovalo Blízký východ a vyhánělo desetitisíc...

Papež František: Zdi, okupace a fanatismus mír nepřinesou

7.července » Týden.cz
Papež František v sobotu prohlásil, že stavění zdí, okupace území a náboženský fanatismus nikdy nepřinesou Blízkému východu mír.

Papež kritizoval situaci na Blízkém východě: Zdi a fanatismus mír nepřinesou

7.července » EuroZprávy.cz
Bari (Itálie) - Papež František dnes na závěr schůzky s hlavami křesťanských církví a komunit z Blízkého východu prohlásil, že stavění zdí, okupace území a náboženský fanatismus nikdy nepřinesou mír.
Pavel Vošalík - Český diplomat

Tato informační stránka o Papež František zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Papež František" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes