15
new stories - click to show

Papež František 266. papež katolické církve

Related to


Stories

Papež František vyjádřil Rusku upřímnou soustrast v souvislosti s výbuchem v dolu Listvjažnaja

Papež František vyjádřil soustrast v souvislosti s výbuchem v dolu Listvjažnaja v Kemerovské oblasti RF. Informoval o tom tiskový úřad Svatého stolce.

Ikonický Papamobil. Jakými vozy jezdili papeži?

24.November » MotorGuru.cz
Papež, známý také jako Jeho Svatost nebo nejvyšší hlava katolické církve, má bohatý celosvětový program. Při jeho cestách po planetě ho často uvidíte jezdit v neobvyklém autě zvaném Papamobil. Podívejte se na vozy, které Vatikán používá jako papam...

Papež František: Svatý Josef je vzorem smysluplných lidských vztahů

24.November » cirkev.cz
Papež František pokračoval při pravidelné středeční audienci ve své sérii katechezí o svatém Josefovi. Řekl, že Josef ukazuje, že i ti, kteří se objevují na okraji společnosti, mají zvláštní roli v Božím plánu spásy.

Katolický týdeník: Papež žehnal základní kameny k výročí Mendela

24.November » cirkev.cz
Při soukromé audienci v ranních hodinách 17. listopadu, kdy Česko slavilo Den boje za svobodu a demokracii, požehnal papež František tři základní kameny, které budou součástí významných staveb Brna.

Žena, druh ekonomicky diskriminovaný. Jak se nová vláda postaví ke zrovnoprávnění podmínek pro ženy?

24.November » A2larm
Nastupující vláda Petra Fialy má ještě menší zastoupení žen než ta Babišova. Podaří se jí alespoň narovnat nespravedlivé podmínky v oblasti práce a péče?

Papežův dar biskupům u příležitosti 75. zasedání Italské biskupské konference

23.November » cirkev.cz
U příležitosti zahájení 75. mimořádného generálního shromáždění italských biskupů (CEI), které se koná v Římě od 22. - 25. listopadu, a jež by mělo se věnovat synodálnímu procesu, věnoval papež František italským biskupům obrázek Ježíše Dobrého pa...

Papež ke covidu: Vánoce nám připomínají, že máme mít naději

23.November » cirkev.cz
Papež František vyzval, abychom se s blížícím se adventem nepřikláněli k temným stránkám, a to navzdory pokračující krizi. Vánoce jsou "dalším důvodem k zamyšlení a neztrácení naděje", řekla hlava církve toto pondělí ve Vatikánu. Papež promluvil n...

Papež žehnal základní kameny k výročí Mendela

23.November » Katolický týdeník
Při soukromé audienci v ranních hodinách 17. listopadu, kdy Česko slavilo Den boje za svobodu a demokracii, požehnal papež František tři základní kameny, které budou součástí významných staveb Brna.

Papež František přijal romské fotbalisty. Mezi "romskými reprezentanty" jsou i Lukáš Pulko a Jaroslav Horváth z ČR

20.November » Romea.cz
20.11.2021 17:49 - Papež František se dnes setkal s fotbalovými týmy Světové romské federace, Vatikánu a zástupci Lazia Řím. Právě v tréninkovém centru Lazia Řím se zítra "romská reprezentace" utká s týmem Vatikánu. Mezi romskými fotbalisty je i L...
Jan Vokál - Český římskokatolický biskup
Pavel Vošalík - Český diplomat
Margaret Thatcherová - Britská politička

Tato informační stránka o Papež František zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Papež František" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes