Peter Andre

Vztahuje se k

MTV Rocks se mění na sváteční kanál

8.listopadu » Parabola.cz
Dne 9. listopadu 2018 společnost Viacom International Media Network (VIMN) spustí sváteční hudební kanál MTV Xmas. Stanice bude dostupná na britských ostrovech místo programu MTV Rocks.

Nejsvalnatější hezoun mezi zpěváky je počtvrté otcem. Mladá manželka mu porodila syna

23.listopadu » Super.cz
Ještě minulý měsíc si užívali na Kypru a dnes už mají v rodině o jednoho člena navíc. Zpěvák a idol dívek a žen 90. let Peter Andre (43) a jeho o šestnáct let mladší manželka Emily MacDonagh mají páreček, jejich téměř tříletá dcera se v úterý dočk...

Známý zpěvák dal těhotné manželce k prvnímu výročí svatby svou podepsanou fotku

13.července » Super.cz
Lakota a sebestřednost, nebo dobrá legrácka? To nechť posoudí každý podle svého vkusu. Být celebritou a věnovat manželce k prvnímu výročí svatby vlastní fotografii s podpisem, je rozhodně originální. Jak moc ale byla potěšena ‚obdarovaná‘ žena, kt...

Mojím otcom je Prince, tvrdí väzeň z Colorada

11.května » topstar.sk
Väzeň Calvin Q. Williams z amerického štátu Colorado tvrdí, že jeho otcom je zosnulý hudobník a spevák Prince. Muž, ktorý pochádza z Kansas City v Missouri, požiadal súd, aby mu umožnil podstúpiť testy DNA.

Tato informační stránka o Peter Andre zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Andre" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes