15
new stories - click to show

Sabina Andree

Related to

Pesticidy, bakterie, hniloba? Jak bezpečné jsou salátové směsi, zkoumal dTest

10.November » ČRo 2 - Praha
Kvůli zdravému salátu není třeba kupovat každý druh zeleniny zvlášť. Výhodné jsou již namíchané salátové mixy. Jejich mikrobiologickou a chemickou čistotu zjišťoval dTest.

Žehlička, nebo parní generátor? S čím se žehlí snadněji a co zvládne lépe vodní kámen? Zjišťoval dTest

30.June » ČRo 2 - Praha
Napařovací žehličky patří v řadě domácností k nejpoužívanějším domácím spotřebičům. Oblíbené jsou ale i robustnější parní generátory. S čím se žehlí lépe?

Opravdu peče horkovzdušná trouba rovnoměrně? Jak dopadly dva plechy koláčků pečené nad sebou? A vyčistí za vás troubu pyrolýza?

15.February » ČRo 2 - Praha
Bez pořádné trouby se neobejde žádná kuchyň. Stálicemi na trhu se staly horkovzdušné trouby s ventilátorem pro rovnoměrný rozvod tepla. DTest porovnal 12 modelů.

Zmohlo Vás vánoční pečení? Pořiďte si kuchyňského robota. Nemusí stát ani celou Vaši výplatu

3.January » ČRo 2 - Praha
Kuchyňský robot s ramenem dokáže v kuchyni zastat spoustu práce. Uhněte těsto, ušlehá šlehačku i bílky. Jaký vybrat a kdy dát přednost food processoru, poradí dTest.

Máte rádi sendviče, vafle a lívance? Pak si pořiďte multifunkční sendvičovač

26.November » ČRo 2 - Praha
Příprava zapečených toustů v sendvičovači je jednoduchá. Skvělým rozhodnutím ale může být pořízení multifunkční varianty, která dokáže upéct i vafle nebo lívance.

Pro většinu stolních mixérů a smoothie makerů bylo výzvou zmrzlé ovoce, zjistil dTest

22.October » ČRo 2 - Praha
Ovocné a zeleninové koktejly neboli smoothies jsou zdravé a chutné. Ve vteřině se dají připravit i doma, ve stolním mixéru či smoothie makeru. Jaký vybrat, poradí dTest.

Tato informační stránka o Sabina Andree zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sabina Andree" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes