15
new stories - click to show

Alice Aronová

Related to

Odpolední Mozaika, úterý 13. září

13.September » ČRo 3 Vltava
Bláznivý Petříček, U konce s dechem, Pohrdání. To jsou nejznámější filmy Jeana-Luca Godarda, který patřil k hybatelům francouzské nové vlny. Připomene ho Alice Aronová.

Zrestaurovaný film Ucho jede do Benátek – rozhovor s kritičkou Alicí Aronovou

1.September » ČRo 3 Vltava
Na filmovém festivalu v Benátkách bude k vidění i česká klasika. Divákům se představí digitálně zrestaurovaný film Karla Kachyni Ucho.

Ranní Mozaika, středa 31. srpna

31.August » ČRo 3 Vltava
Na filmovém festivalu v Benátkách bude k vidění i česká klasika. Divákům se představí digitálně zrestaurovaný film Karla Kachyni Ucho. Více prozradí kritička Alice Aronová.

Hrál se 3D katastrofický film a najednou byla voda v sále. Povodně před 20 lety zasáhly i kino Atlas

10.August » ČRo
Rok 2002 bude navždy zapsaný v naší paměti jako rok ničivých povodní. Tento týden uplyne 20 let od chvíle, kdy se Českem valila tisíciletá voda. V šesti krajích byl vyhlášený nouzový stav, 225 tisíc lidí museli hasiči evakuovat a voda se nevyhnula a…

Ranní Mozaika, pondělí 13. června

13.June » ČRo 3 Vltava
Před dvaceti lety dostal režisér Jan Němec medaili za zásluhy. Předával mu ji tehdejší prezident Václav Havel. O přínosu naší i světové kinematografii hovoří Alice Aronová.

Jak se natáčela nová fantasy pohádka Zakletá jeskyně (video)

1.June » Totalfilm.cz
Do kin vstupuje nová výpravná pohádka Zakletá jeskyně, která se natáčela na řadě lokací napříč třemi zeměmi, obsahuje desítky trikových i kaskadérských záběrů a mezi nejdůležitějšími herci jsou i vycvičení vlci. Zázračná jeskyně obsahuje vzácné pokl…

Další film podle nezfilmovatelného Murakamiho. Drive My Car mohl dopadnout i hůř

24.March » ČRo
Film Drive My Car natočil režisér Rjúsuke Hamaguči podle stejnojmenné povídky Harukiho Murakamiho ze souboru Muži, kteří nemají ženy, a dalších dvou povídek ze stejné knihy. Hlavní postava příběhu, mlčenlivý režisér Júsuke Kafuku, je typickým Muraka…

Další film podle nezfilmovatelného Murakamiho. Drajv maj kár mohl dopadnout i hůř

23.March » ČRo
Film Drajv maj kár natočil režisér Rjúsuke Hamaguči podle stejnojmenné povídky Harukiho Murakamiho ze souboru Muži, kteří nemají ženy, a dalších dvou povídek ze stejné knihy. Hlavní postava příběhu, mlčenlivý režisér Júsuke Kafuku, je typickým Murak…

Svět online platforem se opět rozjíždí. Stává se z filmů domácí fast food s neomezenou nabídkou?

25.October » ČRo 3 Vltava
Již podruhé se letos filmové premiéry a také distribuce z důvodu koronavirových opatření přesouvají na internet, protože kina jsou opět nuceně uzavřena.

Alice Aronová chválí italský film Zlovolné historky z předměstí

14.July » ČRo 3 Vltava
Temný, mrazivý film o rodičích a dětech, o zlu, lhostejnosti a jejich fatálních důsledcích. Skvěle nasnímaný a se skvělým výběrem herců i neherců.

Alice Aronová vysvětluje zápletku francouzského filmu Na palubu!

10.July » ČRo 3 Vltava
Zábavný příběh zprvu založený na lži, ale s rodícími se letními láskami a novými přátelstvími, to je francouzský film Na palubu.

Tato informační stránka o Alice Aronová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alice Aronová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes