15
new stories - click to show

Evžen Báchor

Related to

Výstava Samet v divadle

V pondělí 21. listopadu vás zveme na vernisáž výstavy Samet v divadle, kterou ve vstupním foyer Městského divadla pořádá Paměť národa Východní Čechy. Začátek je v 17 hodin.

Slavný včelař chová několik milionů včel. Mají svoje zákonitosti a člověk se musí přizpůsobit, říká

12.July » Radio Junior
Opravdu mají medvědi rádi med? A co by Evžen Báchor poradil začínajícícm včelařům? Poslechněte si zajímavý rozhovor o včelách a o tom, jak to chodí v úle.

Včelař Evžen Báchor v Klubu Rádia Junior

10.July » Radio Junior
Pardubický včelař Evžen chová včely už od dětského věku. A vede k tomu i svoje vnoučata Nelu a Davida! Co všechno už děti pod vedením dědy umí? A jak to vypadá v úlu?

Včely na Vysočině ohrožuje mor. Vznikla ochranná pásma

Sotva včely vyletěly opylovat květy a vyrábět med, snesla se na ně pohroma. Ohrožuje je totiž výskyt moru včelího plodu. Státní veterinární správa pro Kraj Vysočina proto v květnu vytvořila ochranná pásma, aby šíření nákazy zabránila. Týká se to v s…

Medař Báchor: Včela nás spojuje s přírodou. Je to inteligentní zvířátko, které mě naučilo pokoře

Dáme se do včelaření a možná někoho také inspirujeme. Medař a včelař Evžen Báchor hovoří v naší radioporadně o všem potřebném k založení včelstva.

Nechcete se dočkat prázdných úlů? Zabojujte proti varoáze. Teď je správná doba

22.October » ČRo Pardubice
Varoáza kosí včelstva, proto je nejvyšší čas zahájit preventivní léčení. Včelaři by ho měli provádět minimálně osmkrát ročně, v říjnu je ideální doba začít.

Med dramaticky zdraží: Ekonom prozradil, kolik si připlatíme! Co za to může?

29.June » Blesk.cz
Včelky svoji píli tentokrát zatím moc neukázaly. Medu tak letos bude opět nedostatek, jeho produkce může klesnout až o dvě třetiny. Pokud si jím rádi sladíte nebo si ho rovnou mažete na chleba, tak si připlatíte. Jeden kilogram vyjde až na 230 korun.

Souhrn událostí uplynulého dne 3. 6. 2021

4.June » Agris
Vědci zjistili, že mláto funguje jako výborný pesticid. Švestkové sady na Zlínsku jsou v dobré kondici, o slivovici nebude nouze. Nejlepší letošní ekofarmou jsou Eko sady Komňa, pěstují zejména slivoně. Včelař: Na Pardubicku letos bude kvůli špatném…

Na Pardubicku letos bude kvůli špatnému počasí menší produkce medu

3.June » Zemědělec
Produkce medu na Pardubicku bude letos horší kvůli studenému počasí. Pokud nebude teď delší dobu tepleji, proti minulým obdobím ho bude až o dvě třetiny méně. Řekl to včelař Evžen Báchor z Pardubic, který chová včely 55 let.

Včelař: Na Pardubicku letos bude kvůli špatnému počasí menší produkce medu

Produkce medu na Pardubicku bude letos horší kvůli studenému počasí. Pokud nebude teď delší dobu tepleji, proti minulým obdobím ho bude až o dvě třetiny méně. ČTK to řekl včelař Evžen Báchor z Pardubic, který chová včely 55 let.

Už vás nebaví telefonovat s lidmi? Zkuste to se včelami

21.January » ČRo Pardubice
Včelař Evžen Báchor se věnuje včelaření od útlého mládí. Staly se součástí jeho života. Není tedy divu, že včelám rozumí. Dokonce si s nimi telefonuje! V Hobby magazínu vysvětlil, jak to dělá.
Jan Dolanský - Český herec
Petr Šilar - Politik - KDU-ČSL
Miluše Horská - politik
Marie Doležalová - Česká herečka
Vladimír Koníček - politik za KSČM
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Evžen Báchor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Evžen Báchor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes