15
new stories - click to show

Jan Dolanský Český herec

Related to


Stories

Zesnulý herec Zdeněk Dolanský (†68): Neměl ani pohřeb! Kremace proběhla v tichosti

1.November » Blesk.cz
Vládní nařízení pohřbům nepřeje. Než vybírat deset lidí, to raději rodina Zdeňka Dolanského (†68) zvolila kremaci bez obřadu. Naštěstí se syn Jan Dolanský (42) i snacha Lenka Vlasáková (48) stihli s hercem rozloučit v nemocnici.

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský do toho konečně praštili

31.October » Týden.cz
Už tomu pomalu nikdo nevěřil. Po předlouhých osmnácti letech vztahu si herci Jan Dolanský a Lenka Vlasáková konečně řekli své »ano«. Svatbu sice tajili, ale před námi ji neutajili. Jako jediní vám tak můžeme sdělit podrobnosti!

Utajená svatba? Jan Dolanský a Lenka Vlasáková si prý řekli své „ano”

27.October » Šíp
Herci Jan Dolanský a Lenka Vlasáková tvoří pár již dlouhou řadu let. Nelze se proto divit, že nejednoho jejich fanoušky alespoň jednou napadla otázka, zda zamilovaná dvojice plánuje svatbu. A tak se prý už dokonce stalo. Alespoň to tvrdí magazín s...

Babiš chce zpřísnit opatření. Pokud se nestane zázrak, nebude na výběr

25.October » globe24.cz
Pokud se nestane zázrak, vláda bude muset přitvrdit opatření proti šíření koronaviru, řekl premiér Andrej Babiš (ANO) ve videu zveřejněném dnes na youtube. Znovu vyzval, aby lidé omezení dodržovali.

Smrt herce Zdeňka Dolanského (†68): Syn Jan se s ním loučil u lůžka

24.October » Blesk.cz
Otec Jana Dolanského (42) Zdeněk Dolanský (†68) v úterý zemřel a pomalu vychází najevo i okolnosti jeho (pro mnohé kolegy nečekaného a náhlého) úmrtí. Co přesně mu předcházelo?

Detaily náhlého úmrtí Zdeňka Dolanského (†68): Zemřel po operaci vředu!

24.October » Blesk.cz
Tohle nikdo nečekal. Nejen rodina Zdeňka Dolanského (†68) je v šoku. I hercovy kolegy jeho odchod zaskočil. „To snad není možné,“ řekl Blesku bývalý prezident Herecké asociace Jiří Hromada (62).

Dolanský a Vlasáková: Náhlý zvrat po 18 letech!

22.October » Aha!
Stalo se to, v co už nejspíš nikdo nedoufal. Herečka Lenka Vlasáková (48) a herec Jan Dolanský (42) si podle magazínu Sedmičky měli konečně říct své „ano“.

Smrt tatínka (✝68) Jana Dolanského. Smutné celebrity vyjadřují soustrast a dávají si panáka na počest herce z Policie Modrava

22.October » Super.cz
Smrt herce Zdeňka Dolanského zasáhla kromě rodiny také celou řadu jeho kolegů. Oblíbený divadelní a televizní herec a otec herce Jana Dolanského (42) zemřel ve věku 68 let.

Zemřel Zdeněk Dolanský

22.October » Divadelní noviny
(4. 1. 1952 Praha - 20. 10. 2020 Praha) Divadelní, televizní a filmový herec. Za svůj život vystřídal řadu pražských i regionálních divadel. Nejdéle působil ve VČD Pardubice, SD Kladno a v pražských - Divadle E. F. Buriana, Labyrint a MDP.

Jan Dolanský truchlí: Zemřel mu otec Zdeněk (†68), byl také hercem!

21.October » stars24.cz
Česká herecká obec přišla během několika dní o další osobnost. Ve věku 68 let zemřel Zdeněk Dolanský, jehož syn Jan je ještě známějším hercem, než byl on sám.

Zemřel herec a dabér Zdeněk Dolanský. Bylo mu 68 let. O úmrtí informoval syn Jan

21.October » Život v Česku
Smutná zpráva přišla ze strany jeho synů, herce Jana Dolanského (42) a jeho bratra Jiřího Dolanského. Jejich otec Zdeněk Dolanský zemřel ve věku 68 let.

Tato informační stránka o Jan Dolanský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Dolanský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes